چلسی آسمان استمفوردبریج را نورباران کرد (عکس)

باشگاه چلسی پس از قهرمانی در چمپیونزلیگ با کمک گرفتن از چندین پهپاد صحنه های زیبایی را بر فراز استمفورد بریج به به نمایش درآورد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شب گذشته آسمان تاریک لندن برفراز استمفورد بریج به رنگ آبی درآمد. چلسی موفق شد با شکست ۱-۰ منچسترسیتی در فینال چمپیونزلیگ برای دومین بار در تاریخ خود تاج قهرمانی در اروپا را بر سر بگذارد و هم‌زمان با بالا بردن جام قهرمانی در اروپا توسط آبی ها در پرتغال، برفراز آسمان استمفوردبریج در لندن نیز نمایشی خیره کننده بر پا شد تا آبی ها قهرمانی را به همراه هوادارانی که به پورتو سفر نکرده بودند به بهترین شکل جشن بگیرند.

در نمایش هشت دقیقه و بیست و دو ثانیه ای آسمان استادیم استمفورد بریج در غرب لندن با حضور چندین پهپاد نورانی روشن شد و این پهپادها اشکال مختلفی از جمله جام قهرمانی چمپیونزلیگ را بر فراز خانه آبی ها در آسمان نقش زدند و هواداران لندنی را به وجد آوردند.

کای هاورتز قهرمان لندنی ها در فینال چمپیونزلیگ بود و گل نیمه اول او آبی ها را پیروز میدان و قهرمان اروپا کرد.

ستاره ۲۱ ساله آلمانی پس از این پیروزی گفت که سالها منتظر این لحظه بوده است و در پاسخ به سوال گزارشگر که از او درباره ارزشی ۱۰۷ میلیون یورویی که اکنون در مارکت بازیکنان پیدا کرده است گفت :"صادقانمه بگویم من هیچ اهمیتی به این موضوع نیم دهم، ما این چمپیونزلیگ لعنتی را بردیم!"

توماس توخل در پایان این دیدار به شدت ابراز خوشحالی کرده و اذعان داشت قادر به بیان احساسات خود نیست.

توماس توخل، سرمربی چلسی، که در اولین سال حضور خود در این باشگاه توانست قهرمانی در چمپیونزلیگ را برای آبی ها به ارمغان بیاورد نیز گفت: "تقسیم این حس با دیگران فوق العاده است. بالاخره موفق به انجام این کار شدیم و نمی دانم احساس خود را چگونه بیان کنم. بسیار خوشحال بودم که برای دومین بار به فینال لیگ قهرمانان رسیده ام و این دستاورد حس خاص و متفاوتی برایم داشت. بازیکنان چلسی امشب مصمم به پیروزی در این مسابقه و فتح عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان بودند.

این یک موفقیت فوق العاده است و من به همه تبریک می گویم. ما می دانیم که امروز برای غلبه بر این احساسات و داشتن شانس پیروزی در این مسابقه، به عملکردی سطح بالا نیاز داشتیم. این همان کاری است که ما انجام دادیم و من نمی دانم چه باید بگویم."

تگ ها


فوتبال جهان UEFA Champions League فوتبال