چلسی آماده فروش مهاجم خود در زمستان

باشگاه چلسی برای فروش مهاجم بلژیکی خود در زمستان 45 میلیون پوند طلب کرده و به نظر می‌رسد تیم‌های استون ویلا و کریستال پالاس به این درخواست پاسخ منفی دهند....

به گزارش مدال، «میچی باتشوای» مهاجم بلژیکی چلسی مورد توجه استون ویلا و کریستال پالاس قرار گرفته اما مبلغ سنگین درخواستی چلسی شاید باعث عقب‌نشینی این دو باشگاه شود.

باتشوایی در این فصل نیمکت‌نشین «تامی آبراهام» بوده و به ندرت فرصت بازی در ترکیب آبی‌پوشان لندنی را پیدا کرده است. در همین راستا نشریه «سان» امروز در گزارشی مدعی شد چلسی برای فروش مهاجم خود که در سال 2016 با 33 میلیون پوند او را از مارسی جذب کردند، مبلغ 45 میلیون پوند می‌خواهد.

«فرانک لمپارد» سرمربی آبی‌های استمفوردبریج هم ترجیح می‌دهد باتشوایی به جای فروش قرضی، این مرتبه به شکل دائم استمفوردبریج را ترک کند. باتشوایی در سه مقطع حضور قرضی خود در دورتموند، والنسیا و پالاس مهاجم قابلی نشان داده و به نظر در صورت ترک چلسی اوضاع خود را بهبود خواهد بخشید.

باشگاه رم ایتالیا هم دیگر مشتری جذب مهاجم بلژیکی است.

بیشتر بخوانید:

ستاره چلسی در تیررس اینتری ها!

تگ ها


میچی باتشوای چلسی آبی های استمفوردبریج آبی های لندن اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان فوتبال