Banner

چلسی به دنبال اسپانسر جدید

چلسی با توجه به نزدیک شدن پایان قرارداد خود با شرکت یوکوهوما به دنبال پیدا کردن یک اسپانسر جدید است ولی در عین حال به مذاکراتش با شرکت ژاپنی برای تمدید قرارداد ادامه می‌دهد....

به گزارش مدال؛ قرارداد پنج ساله باشگاه چلسی و شرکت «یوکوهاما» که 200 میلیون پوند ارزش داشت، سال آینده به پایان می‌رسد و مذاکرات دو طرف برای تمدید این قرارداد از تابستان - که باشگاه چلسی به ژاپن سفر کرد - آغاز شده است اما بر اساس اعلام «The Athletic» چلسی با اطلاع «یوکوهاما» به دنبال مذاکره با گزینه‌های دیگری‌ست تا در صورت عدم توافق با «یوکوهاما»، دست خالی نماند.

قرارداد دو طرف پس از قرارداد سالیانه 53 میلیون پوندی منچستریونایتد و شورلت، گران‌قیمت‌ترین قرارداد لیگ برتر انگلیس بود ولی حالا آرسنال، لیورپول و تاتنهام هم قراردادهای سالیانه 40 میلیون پوندی دارند و چلسی طبق همین مسئله خواهان افزایش قرارداد خود است.

ضمن اینکه پیراهن‌های این باشگاه هم از سال 2016 توسط کمپانی «نایکی» تولید می‌شود و قرارداد آبی‌ها با نایکی 15 ساله و به ارزش 60 میلیون پوند در هر فصل است.

جالب اینکه چلسی علیرغم عدم موفقیت داخلی در دو سال اخیر، هنوز هم برای اسپانسر‌ها جذاب است و قهرمانی در لیگ اروپا آنها را به لیگ قهرمانان اروپا بازگرداند.

بیشتر بخوانید:

لباس سوم چلسی برای فصل ۲۰-۲۰۱۹

تگ ها


چلسی آبی های استمفوردبریج آبی های لندن یوکوهاما چلسی یوکوهاما اسپانسر چلسی اسپانسر لیگ برتر انگلیس فوتبال جهان چلسی لیگ برتر فوتبال