چلسی ۰ بورنموث ۱ ؛ دومین شکست پیاپی، این بار در خانه

چلسی که از فرم خوبش دور شده، امروز هم در یک بازی خانگی با گلی دیرهنگام مغلوب بورنموث شد...

به گزارش خبرنگار مدال، در چارچوب هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، چلسی در ورزشگاه استمفوردبریج میزبان بورنموث بود و شاگردان ادی هاو در پایان به پیروزی ۱-۰ رسیدند.

شاگردان لمپارد بعد از شکست هفته گذشته مقابل اورتون آمده بودند که در این بازی خانگی به پیروزی دست یابند. در دقیقه ۱۶، اولین فرصت نصیب چلسی شد اما ضربه آبراهام با اختلافی اندک از کنار دروازه به بیرون رفت. دفاع فشرده بورنموث اجازه بازی‌سازی را به آبی‌پوشان نمی‌داد و نیمه اول برای شاگردان لمپارد بدون گل به پایان رسید.

در نیمه دوم هم چلسی فضای زیادی برای خلق موقعیت پیدا نمی‌کرد و در دقیقه ۶۵، لمپارد تصمیم گرفت تا کواچیچ و هادسون اودوی را به میدان بفرستد تا روند تیمش هجومی‌تر شود. در دقیقه ۷۲، آبراهام توپ را در موقعیتی عالی برای امرسون پالمیری فرستاد اما ضربه سر او درست به جایی رفت که رامس‌دیل حضور داشت.

در حالی که بازی رو به پایان بود، در دقیقه ۸۴، روی پاس جفرسون لرما، این دن گاسلینگ بود که با فرار از تله آفساید گل برتری بورنموث را به ثمر رساند. تلاش‌های میزبان در ادامه بی‌ثمر بود و دومین شکست متوالی چلسی این بار در خانه رقم خورد.

چلسی با این شکست با همان ۲۹ امتیاز در رده چهارم جدول باقی ماند. اما بورنموث ۱۹ امتیازی شد و موقتاً به رده سیزدهم رسید.

ببینید:
خلاصه بازی چلسی 0 بورنموث 1 / ویدیو

تگ ها


فرانک لمپارد ورزشگاه استمفوردبریج آبی‌های لندن فوتبال جهان بورنموث چلسی چلسی-بورنموث لیگ برتر فوتبال