چلسی ۳ – ۰ دیناموکیف؛ گام بزرگ شاگردان ساری برای صعود

چلسی توانست در دیداری خانگی دیناموکیف را مغلوب کند...

چلسی توانست در دیداری خانگی دیناموکیف را مغلوب کند

شاگردان ساری در همین بازی رفت کار حریف را یکسره کردند.

به گزارش مدال، تیم فوتبال چلسی در دیدار رفت از مرحلۀ یک‌هشتم نهایی لیگ اروپا و در ورزشگاه استمفوردبریج میزبان تیم فوتبال دیناموکیف اوکراین بود. ساری با چینش بازیکنان اصلی خود در این دیدار قصد داشت در همین دیدار رفت کار را یکسره کرده و صعود خود را مسجل کند که همین اتفاق هم رخ داد.

آبی‌پوشان شهر لندن در همان آغاز بازی حملات خود را روی دروازۀ نمایندۀ اوکراین آغاز کردند و توانستند در دقیقۀ 17 توسط پدرو و روی پاس بسیار زیبا و پشت پای ژیرو به گل اول خود برسند. با به ثمر رساندن این گل استرس در ساق بازیکنان چلسی کاهش یافت و مسلط‌تر به ادامۀ دیدار پرداختند و با کنترل بازی با همان تک گل نیمۀ اول را به رختکن رفتند.

با آغاز نیمۀ دوم لبازه این شیرهای لندنی بودند که برای رسیدن به گل‌های بیشتر حملاتی را روی دروازل دینامو ترتیب دادند که سرانجام در یکی از این ضربۀ آزادی نصیب آن‌ها شد و ویلیان با یک شربۀ فنی و بسیار زیبا در دقیقۀ 65 اختلاف را به دو گل رساند. اما این پایان کار نبود و هادسون اودوی که در دقیقۀ 78 به بازی آمده بود در دقیقۀ 90 گل سوم آبی‌ها را به ثمر رساند تا شاگردان ساری با اندوخته‌ای سه گله کار آسانی در دیدار برگشت و در کیف داشته باشند.

چلسی در این فصل تمامی جام‌های ممکنه را از دست داده است و فقط می‌تواند برای رسیدن به کاپ قهرمانی لیگ اروپا تلاش کند تا بدون افتخار فصل 2018/19 را ترک نکند.