چلسی زلاتان را نشانه گرفت!

باشگاه چلسی شرایط خرید ستاره باشگاه دورتموند را دنبال می‌کند و برای جذب او دست به کار شده است...

باشگاه چلسی شرایط خرید ستاره باشگاه دورتموند را دنبال می‌کند و برای جذب او دست به کار شده است

الکساندر ایساک پدیده 19 ساله که از او به عنوان "زلاتان جدید" یاد می‌شود، در دورتموند خوش درخشیده و حالا مورد توجه آبی‌های لندن قرار گرفته است.
به گزارش مدال به نقل از میرور، باشگاه چلسی به صورت جدی، جذب الکساندر ایساک، پدیده 19ساله سوئدی بوروسیا دورتموند را پیگیری می‌کند.
به گزارش میرر، نمایندگان باشگاه چلسی دیشب در جریان دیدار تیم ویلم2 هلند که اکنون این بازیکن به صورت قرضی در این تیم توپ می‌زند، با آژاکس در شهر تیلبورگ هلند، او را زیر نظر داشته‌اند و بازی ایساک نظر مثبت‌شان را جلب کرده است.
ایساک از زمانی که به هلند رفته 11 بازی برای تیمش انجام داده و در این بازی‌ها 11 گل به ثمر رسانده است. تکنیک خارق‌العاده و شم گلزنی بالای ایساک باعث شده بسیاری او را به هموطن بزرگش، زلاتان ابراهیموویچ مقایسه کرده و به او لقب زلاتان جدید بدهند.
پیش از این باشگاه‌های دیگری مثل رئال مادرید هم به ایساک ابراز علاقه کرده بودند ولی در نهایت دورتموند بود که در ژانویه 2017 او را به خدمت گرفت.
حال باتوجه به احتمال جدایی هازارد در تابستان سران باشگاه خریدهای جدید را برای تقویت تیم مد نظر دارند و مشخص نیست که چلسی در جذب این ستاره چقدر موفق خواهد شد و آیا زنبورها حاضر به فروش این پدیده جوان خود خواهند شد یا خیر.