چلسی ۱ - ۱ لسترسیتی؛ ادامه روند ناامیدکننده شاگردان لمپارد

چلسی که در هفته اول مغلوب منچستریونایتد شده بود، امشب هم مقابل لسترسیتی متوقف شد تا شرایط تاحدی بحرانی شود...

چلسی که در هفته اول مغلوب منچستریونایتد شده بود، امشب هم مقابل لسترسیتی متوقف شد تا شرایط تاحدی بحرانی شود

به گزارش مدال، در ادامه هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، چلسی در استمفورد بریج شهر لندن میزبان لسترسیتی بود و به مانند هفته اول در کسب پیروزی ناکام مانده و به تساوی ۱-۱ رضایت داد.

چلسی بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقیقه سه و روی ارسال آسپلیکوئتا و ضربه پدرو می توانست به گل اول دست یابد اما ضربه والی مهاجم اسپانیایی به بیرون رفت. اما جملات چلسی ادامه یافت و این تیم در دقیقه هفت به گل رسید. مونت روی اشتباه عجیب اندیدی صاحب فرصت شد و با یک ضربه دقیق از درون محوطه گل اول چلسی را به ثمر رساند.

دقایقی بعد و روی ارسال آسپلیکوئتا، مونت باز هم در موقعیت گلزنی قرار گرفت اما این بار کسپر اشمایکل ضربه سر او را مهار کرد. در دقیقه 28 چلسی و روی پاس پولیسیچ، چلسی تا آستانه زدن گل دوم هم پیش رفت اما ضربه کانته از درون شش قدم با اختلاف کمی به بیرون رفت. در ادامه جریان بازی بسیار آرام شد و در نهایت نیمه نخست در شرایطی که لسترسیتی علیرغم 50 درصد مالکیت حتی یک ضربه هم به داخل چارچوب نزد، با برتری 0-1 شاگردان فرانک لمپارد به پایان رسید.

لسترسیتی در اوایل نیمه دوم تا آستانه زدن گل تساوی پیش رفت. مدیسون در محوطه حتی کپا را نیز جا گذاشت اما پاس او مناسب نبود و این فرصت از دست رفت. در ادامه جریان بازی آرام شد و اگرچه چلسی مالک توپ و میدان بود اما نمی توانست خطر چندانی روی دروازه اشمایکل ایجاد کند. در دقیقه 64 موقعیت خوبی برای واردی در محوطه چلسی ایجاد شد اما کپا با یک خروج مناسب خطر را دفع کرد. اما بالاخره در دقیقه 66 دروازه چلسی باز شد.

ارسال مدیسون از روی نقطه کرنر با ضربه سر اندیدی همراه بود و لسترسیتی به گل تساوی دست یافت. در لحظات پایانی چلسی تلاش زیادی برای خلق موقعیت کرد اما دفاع منسجم لستر چنین اجازه ای را نداد. در دقیقه 88 تیلمانس می توانست گل دوم لستر را به ثمر برساند اما ضربه او از درون محوطه با مهار کپا همراه شد تا در نهایت این دیدار با تساوی 1-1 به پایان برسد.

اخبار مرتبط:

لیگ برتر انگلیس؛ خلاصه بازی چلسی 1 - 1 لسترسیتی/ ویدیو

اتفاق عجیب که منجر به تغییر داور بازی چلسی شد