چلسی ۰ - ۱ لستر؛ توخل ترک عادت نکرد

لسترسیتی در دیداری تماشایی چلسی را با یک گل مغلوب کرده و قهرمان جام حذفی شد....

به گزارش "ورزش سه"، تونماس توخل که سال گذشته با پاری سن ژرمن در فینال لیگ قهرمانان مغلوب شده بود، امشب روی نیمکت چلسی مقابل لستر شکست خورد تا فرصت قهرمانی را باز هم از دست بدهد.

در دقایق ابتدایی موقعیت خاصی رخ نداد و در دقیقه ۱۵ این لستر بود که می توانست توسط جیمی وارد به گل اول دست یابد، اما ضربه این مهاجم باتجربه به جیمز برخورد کرد.

در دقیقه ۲۰ و روی ارسال تیلمانس از یک موقعیت ایستگاهی باز هم این لسترسیتی بود که صاحب موقعیت گلزنی شد، اما ضربه سر سویونچو راهی به دروازه چلسی نیافت. دقایقی بعد این میسون مونت بود که با گذر از سد سویونچو می توانست دروازه لسترسیتی را باز بکند، اما ضربه او توسط کسپر اشمایکل راهی کرنر شد.

در اواسط نیمه اول و روی ارسال تیاگو سیلوا از درون محوطه چلسی صاحب بهترین موقعیت برای زدن گل برتری شد، اما توپ از تیمو ورنر و سزار آسپلیکوئتا گذشت و راهی به دروازه لسترسیتی نیافت.

 در اوقات اضافی جیمی واردی با حرکت در محوطه جریمه فرصت خوبی برای گلزنی داشت، اما ضربه سر او از کنار دروازه کپا به بیرون رفت تا نیمه اول با تساوی بدون گل به اتمام برسد.

چلسی نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و خیلی زود فرصت داشت با ارسال انگولو کانته به گل اول دست پیدا کند، اما ضربه سر مارکوس آلونسو در اختیار کسپر اشمایکل قرار گرفت.

اما در ادامه لسترسیتی جلو کشید و در دقیقه ۶۳ به گل اول این دیدار دست یافت. یوری تیلمانس پشت محوطه و در فاصله ای قابل توجه با یک ضربه فوق العاده و غیرقابل مهار به گوشه دروازه گل اول لسترسیتی را به ثمر رساند.

چلسی سراپا حمله شد و در دقیقه ۷۲ موقعیت بسیار خوبی برای زدن گل تساوی داشت، اما ضربه سر بن چیلول از درون محوطه با بدشانسی ابتدا به دست اشمایکل و بعد از به دیرک دروازه لسترسیتی برخورد کرد.

در دقیقه ۸۶ میسون مونت در شلوغی درون محوطه لستر فاصله ای تا زدن گل تساوی چلسی نداشت، اما ضربه او را کسپر اشمایکل با یک عکس العمل تماشایی مهار کرد.

اما در دقیقه ۸۹ چلسی به گل رسید، اما میلیمتری آفساید بن چیلول اعلام شد تا در نهایت لستر با همان یک گل چلسی را شکست بدهد.

تگ ها


چلسی لستر سیتی