چلسی می تواند با ۲۷ میلیون یورو کاندروا را به خدمت بگیرد

وبسایت رسمی برنامه نود -لوچیانو اسپالتی، سرمربی تیم اینتر اشاره کرد که آنتونیو کاندروا می تواند با مبلغ ۲۷ میلیون یورو راهی چلسی شود ......

وبسایت رسمی برنامه نود - لوچیانو اسپالتی، سرمربی تیم اینتر اشاره کرد که آنتونیو کاندروا می تواند با مبلغ ۲۷ میلیون یورو راهی چلسی شود.

به گزارش مدال به نقل از وب سایت رسمی برنامه نود، سرمربی نراتزوری در کنفرانس مطبوعاتی روز گذشته خود در مورد درخواست مدیران چلسی برای جذب کاندروا گفت:

می خواهم او را حفظ کنم و باشگاه هم با من موافق است، در حال حاضر او هم هیچ سیگنال دیگری نشان نداده است. به آرامی پیش می رویم، سپس نمی دانم که فردا چه اتفاقی می افتد. تا جایی که می توانم بگویم، چلسی می تواند تلاش خود را بکند. شما کسانی هستید که همیشه این شرایط را پیش بینی می کنید، بنابراین باید از شما بپرسم.

حالا دو روزنامه Corriere dello Sport و Gazzetta dello Sport ادعا می کنند که اینتر برای متعادل کردن حساب های خود به فروش یک بازیکن دیگر نیاز دارد، اما تنها با مبلغی مناسب حاضر به فروش کاندروا هستند. برچسب قیمت این وینگر ۳۰ ساله، ۲۵ الی ۲۷ میلیون یورو است و این برای چلسی مبلغ غیرقابل پرداختی نیست.

کاندروا فصل گذشته طی ۴۵ بازی رسمی برای اینتر ۸ گل و ۱۱ پاس گل مهیا کرد.

 

تگ ها


اخبار روز چلسی لیگ برتر فوتبال