چلسی ۳ - ۲ نوریچ سیتی؛ و سرانجام اولین پیروزی فرانکی!

چلسی در حالی که در دو هفته ابتدایی لیگ برتر انگلیس، در کسب پیروزی ناکام مانده بود، امروز مقابل نوریچ سیتی تازه‌وارد این طلسم را شکست...

چلسی در حالی که در دو هفته ابتدایی لیگ برتر انگلیس، در کسب پیروزی ناکام مانده بود، امروز مقابل نوریچ سیتی تازه‌وارد این طلسم را شکست

به گزارش مدال، در چارچوب هفته سوم لیگ برتر انگلیس تیم‌های نوریچ سیتی و چلسی از ساعت ۱۶ در ورزشگاه کرو رود به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با پیروزی ۳-۲ شاگردان لمپارد به پایان رسید.

میهمان، بازی را بهتر شروع کرد و دقیقه سوم بود که تامی آبراهام موفق به زدن گل اول شد. سانتر بلند آسپلیکوتا از سمت راست را آبراهام با یک شوت سرضرب و دقیق به کنج دروازه نوریچ فرستاد تا چلسی ۱-۰ پیش بیفتد. این گل خیلی زود توسط نوریچ جبران شد. دقیقه ششم بازی پاس رو به جلوی پوکی از سمت چپ را کانتوِل در دهانه دروازه به گل تساوی بدل کرد.

چلسی دست بردار نبود و حملات این تیم دقیقه ۱۷ جواب داد و آبی ها ۲-۱ پیش افتادند. این بار حرکت انفرادی عالی پولیشیچ و پاس او به مونت در بیرون محوطه جریمه، زمینه ساز گل شد. مونت پدیده این فصل چلسی، با فریب مدافع روبرویش و ضربه کات دار دقیق توانست گل دوم را به ثمر برساند. او هفته قبل تک گل چلسی را به لستر زده بود. دقیقه 30 میزبان بار دیگر به گل تساوی دست یافت. پاس عمقی بوندیا در سمت راست به پوکی رسید و ضربه او از زاویه بسته با اشتباه کپا دروازه بان چلسی وارد دروازه شد. در ادامه نیمه اول، هر دو تیم یکی دو موقعیت خوب دیگر داشتند اما در نهایت کار با تساوی ۲-۲ پایان یافت.

چلسی نیمه دوم را بهتر شروع کرد ولی بازی به تدریج متعادل شد و کمتر صحنه قابل ذکری را روی دروازه ها شاهد بودیم تا اینکه دقیقه ۶۸ آبراهام یخ بازی را شکست. روی پاس عمقی فوق‌العاده کوواچیچ از میانه زمین، آبراهام بیرون محوطه جریمه صاحب توپ شد. او با یک حرکت بدن مدافع مقابلش را فریب داد و شوت زیبایش به قعر دروازه نوریچ رفت تا حساب کار ۳-۲ به سود چلسی شود. ۴ دقیقه بعد گادفری مدافع نوریچ با یک ضربه سر می رفت گل تساوی را به ثمر برساند اما توپ با بدشانسی به تیر برخورد کرد و راهی به دروازه پیدا نکرد.

حملات نوریچ در دقایق باقیمانده بی‌نتیجه ماند و در نهایت چلسی با هدایت لمپارد توانست اولین سه امتیاز فصل را به دست بیاورد.

اخبار مرتبط:

نوریچ – چلسی؛ برنده باش فرانکی

خوشحالی شدید سرمربی چلسی از پیشنهاد آرسنال!

لیگ‌برتر انگلیس؛ خلاصه بازی چلسی 3 - 2 نوریچ‌سیتی/ ویدیو

تگ ها


فرانک لمپارد اولین پیروزی لمپارد فوتبال جهان کرو رود