چلسی هم مشتری ارلینگ هالند شد

ارلینگ هالند، ستاره نروژی دورتموند در لیست خرید چلسی نیز قرار گرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، بی تردید در سالهای پیش رو ارلینگ هالند در دورتموند باقی نمی ماند و رقابت بزرگی بین تیم های مطرح فوتبال جهان برای خرید این بازیکن برقرار خواهد شد. ارلینگ هالند که با وجود اینکه فقط ۲۰ سال سن دارد، یکی از ستاره های بزرگ دنیای فوتبال لقب گرفته و در همین فرصت کوتاه تقریبا ۱۰۰ گل در بازی های رسمی به ثمر رسانده است.

طبق ادعای نشریه دیلی میل، علیرغم اینکه چلسی اخیرا رقم ۵۳ میلیون پوند برای خرید تیمو ورنر، ستاره جوان و آلمان چلسی هزینه کرده، به صراحت اعلام کرده که ارلینگ هالند هدف اصلی این تیم است و آبی های لندن در تابستان بعدی برای جذب این مهره بااستعداد با تیم های بزرگ اروپایی رقابت خواهد کرد. اما کار چلسی برای خرید ارلینگ هالند آسان نخواهد بود. رئال مادرید و بایرن مونیخ به دنبال جذب این مهاجم هستند، منچستر یونایتد و منچستر سیتی نیز مدت هاست برای خرید هالند اقدام کرده اند و سیتی او را به عنوان جانشین بلند مدت برای سرخیو آگوئرو در نظر گرفته است.

قرارداد فعلی ارلینگ هالند با دورتموند تا تابستان سال ۲۰۲۴ ادامه دارد و البته اخباری مبنی بر وجود بند آزادسازی ۶۵ میلیون پوند د قرارداد او وجود دارد، هرچند گفته می شود این بند از سال ۲۰۲۲ به اجرا در می آید. رئال مادرید علاقه فراوانی به خرید ارلینگ هالند دارد و بسیاری برنابئو را مقصد بعدی این ستاره گلزن می دانند.

تگ ها


بروسیا دورتموند ارلینگ هالند چلسی