چلسی ۱ – ۱ وولورهمپتون؛ هازارد باز هم ناجی ساری شد

چلسی در دیداری خانگی مقابل وولوز متوقف شد...

چلسی در دیداری خانگی مقابل وولوز متوقف شد

چلسی در استمفورد بریج میزبان وولورهمپتون بود.

به گزارش مدال، تیم‌های فوتبال چلسی و ولورهمپتون در دیداری از هفتۀ سی‌ام رقابت‌های لیگ برتر انگلیس به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه در نهایت با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

اولین فرصت بازی در دقایق ابتدایی برای چلسی ایجاد شد اما پدروی اسپانیایی قادر به حفظ تعادل خود نبوده و این موقعیت از دست رفت.

در دقیقه 18 ایگواین در گوشه محوطه ولورهمپتون اقدام به ضربه زدن کرد اما شوت محکم او با عکس العمل روی پارتریسیو همراه بود. در دقیقه 27 و روی پاس پدرو، ایگواین با ضربه سر روی دروازه حریف خطرساز شد اما این ضربه مهاجم آرژانتینی نیز راهی به دروازه نیافت.

در دقایق پایانی نیمه اول چلسی مالک توپ و میدان بود اما نتوانست فرصت خاصی روی دروازه ولورهمپتون ایجاد کند و نیمه نخست کم هیجان با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در اوایل نیمه دوم ادن هازارد با حرکت تماشایی خود چلسی را صاحب یک ضربه ایستگاهی در موقعیتی مناسب کرد اما ضربه داوید لوییز با بی دقتی به بیرون رفت.

اما در دقیقه 55 ولورهمپتون بر خلاف جریان بازی به گل رسید. اشتباهات سریالی کانته و رودیگر باعث شد خیمنز در موقعیتی تک به تک قرار گیرد و ضربه او بعد از برخورد به آسپلیکوئتا وارد دروازه کپا شد.

چلسی بلافاصله دست به حمله زد و فرصت داشت در دقیقه 58 به گل برسد اما ضربه ایگواین از گوشه محوطه با مهار پاتریسیو همراه شد.

یک دقیقه بعد پدرو با یک ضربه تماشایی از پشت محوطه فرصت خوبی برای گلزنی داشت اما ضربه او باز هم با مهار عکس العمل زیبای سنگربان پرتغالی مواجه شد.

لحظاتی بعد ایگواین در یک قدمی دروازه صاحب موقعیت شد اما تعلل مهاجم آرژانتینی باعث از دست رفتن این فرصت طلایی شد تا بدشانس های چلسی تکمیل شود.

در ادامه باز هم چلسی مالک توپ و میدان بود اما دفاع منجسم ولورهمپتون اجازه خلق موقعیت را به آبی پوشان نمی داد. در دقیقه 86 ویلیان با یک شوت فنی از پشت محوطه دروازه ولورهمپتون را مورد هدف قرار دارد اما باز هم پاتریسیو دروازه تیمش را نجات داد.

اما در دقیقه 92 ادن هازارد موفق شد با یک ضربه فنی و فوق العاده از پشت محوطه جریمه گل تساوی را به ثمر برساند تا در نهایت این دیدار با تساوی 1-1 به پایان برسد.