چلسی و یک گزینه جدید دیگر برای جانشینی کپا

به نظر می رسد که دین هندرسون، دروازه بان جوان شفیلدیونایتد به گزینه جدید چلسی برای تقویت خط دروازه تبدیل شده است....

به گزارش "ورزش سه"، عملکرد ناامیدکننده کپا آریسابالاگا در فصل جاری باعث شده که فرانک لمپارد به دنبال تقویت تیمش در خط دروازه باشد. در واقع گفته می‌شود که او هیچ علاقه ای به حفظ دروازه‌بان اسپانیایی ندارد و به دنبال این است که فصل آینده یک گلر قابل اطمینان تر درون دروازه آبی‌های لندن قرار بگیرد.

در چند روز گذشته گفته شد که باشگاه لندنی به شدت شرایط جذب دروازه‌بان اسلوونیایی اتلتیکومادرید یعنی یان اوبلاک را دنبال می کند. حتی شایعاتی درباره ارائه پیشنهاد توسط چلسی به باشگاه اسپانیایی به گوش رسید اما به نظر می‌رسد که اتلتیکو تنها با ۱۲۰ میلیون یورو راضی به فروش اوبلاک خواهد شد؛ مبلغی که پرداخت آن در وضعیت کنونی امری تقریباً غیر ممکن برای چلسی محسوب می شود.

همچنین روز گذشته نیز تلگراف مدعی شد که چلسی قصد دارد پیشنهاد معاوضه کپا با گلر آلمانی بارسلونا یعنی مارک آندره تر اشتگن را به این تیم ارائه دهد اما تقریباً محال است که باشگاه کاتالانی با این موضوع موافقت کند.

در همین رابطه اما منچسترایوینینگ نیوز از گزینه جدید آبی‌های لندن برای تقویت خط دروازه رونمایی کرده است. بر اساس گزارش این منبع چلسی به جذب دروازه‌بان جوان و تنها ۲۳ شفیلد یونایتد یعنی دین هندرسون علاقه نشان داده است. این گلر انگلیسی در فصل جاری عملکردی فوق‌العاده را ارائه داده و موفق به ثبت ۱۳ کلین شیت شده است؛ موضوعی که باعث شده باشگاه های زیادی از جمله همین چلسی خواهان جذب او باشند.

تگ ها


کپا آریسابالاگا چلسی