چلسی ۴-۰ پالاس؛ طوفان ۴۵ دقیقه ای آبی ها

چلسی در دیداری که یک نیمه را با تساوی بدون گل برابر پالاس به رختکن رفته بود، در ۴۵ دقیقه دوم موفق به زدن ۴ گل به حریفش شد....

به گزارش "ورزش سه"، چلسی امروز از ساعت ۱۵ میزبانی از کریستال پالاس در هفته چهارم لیگ برتر انگلیس را برعهده داشت. شرایط دو تیم اندکی متفاوت بود. پالاس تیمی از جنوب لندن در دو بازی از سه بازی قبلی خود پیروز شده و بود با ۶ امتیاز در رده ششم قرار داشت اما چلسی با ۴ امتیاز از سه بازی قبلی خود تیم نهم جدول بود.

بازی در نیمه اول چنگی به دل نزد و با وجود برتری محسوس چلسی اما این تیم قادر به خلق موقعیت جدی گلزنی نبود.

به لطف یکی دو شوت از ورنر و هاورتز چلسی شانس های نصفه و نیمه ای برای گلزنی داشت و یک بار هم آبراهام روی کرنر چیلول می توانست تیمش را به گل برساند که به نتیجه ای ختم نشد. در دقایق پایانی نیمه اول نیز ساخو برای پالاس شانس گلزنی داشت که توپ از کنار دروازه به اوت رفت.

نیمه دوم اما این چلسی بود که بالاخره توانست قفل دروازه میهمانش را باز کند. زننده این گل بن چیلول خرید تابستانی آبی ها بود.

دقیقه ۵۰ بازی با اشتباه ساخو در دفع توپ، هادسون اودوی توپ را به آسپلیکوئتا رساند و او در حالتی نامتعادل اقدام به ارسال توپ به درون شش قدم پالاس کرد. ابتدا آبراهام برای ضربه زدن تلاش کرد اما با دخالت مدافع پالاس، توپ به چیلول رسید و او هم با شوت پای چپ تماشایی خود، توپ را به طاق دروازه چسباند تا چلسی ۱-۰ پیش بیفتد.

چلسی دقیقه ۶۶ به گل دوم خود هم دست یافت. این بار بن چیلول در نقش پاسور ظاهر شد و توانست پاس گل بدهد.

ارسال او از سمت چپ را کورت زونا با پروازی بلند و ضربه سری تماشایی به گل دوم چلسی بدل کرد تا حاشیه امنیت آبی ها بیشتر شود.

۱۱ دقیقه بعد نوبت به گل سوم رسید. خطای مدافع پالاس درون محوطه جریمه روی تامی آبراهام یک پنالتی را برای چلسی به همراه داشت و ژرژینیو توانست بر خلاف جهت دروازه بان، توپ را وارد دروازه کرده و چلسی را به گل سومش برساند.

این پایان کار نبود و چلسی روی اشتباه مامادو ساخو دقیقه ۸۰ به یک پنالتی دیگر هم رسید. در میان اعتراض تامی آبراهام بازهم ژورژینیوشت توپ قرار گرفت و بر خلاف جهت گلر توانست دبل کرده و چلسی را به چهارمین گلش برساند.

در نهایت این بازی با پیروزی ۴-۰ چلسی خاتمه یافت و ابی ها موقتا به رتبه چهارم رسیدند.

تگ ها


کریستال پالاس چلسی