چلسی ۴ - ۳ اسلاویاپراگ؛ شیرهای لندن در نیمه‌نهایی

چلسی با یک پیروزی دشوار راهی نیمه نهایی شد...

چلسی در استمفورد بریج لندن میزبان اسلاویاپراگ جمهوری چک بود.

به گزارش مدال، از دور برگشت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ اروپا، چلسی با حاشیه امنیت از پیروزی ۱-۰ در دیدار رفت، در خانه میزبان اسلاویاپراگ بود. این دیدار در نهایت با پیروزی پرگل شاگردان ساری همراه بود و آنها حالا آینتراخت فرانکفورت را برای رسیدن به فینال، در پیش رو دارند.

آبی های لندن بازی را بهتر آغاز کردند و در همان دقیقه ۶ پدرو با یک حرکت تماشایی در داخل محوطه و ضربه ای چیپ گل اول چلسی را به ثمر رساند.

حملات چلسی ادامه یافت و ۲ دقیقه بعد و روی ارسال عرضی ادن هازارد، بازیکنان اسلاویا به اشتباه دروازه خودی را باز کردند و چلسی به گل دوم رسید.

طوفان چلسی ادامه یافت و در دقیقه ۱۷ این بار پدرو در موقعیتی مقابل دروازه خالی اولویه ژیرو را صاحب فرصت کرد تا او زننده گل سوم لقب گیرد.

بعد از دریافت ۳ گل، اسلاویا پراگ پیش کشید و در دقیقه ۲۴ و با ضربه سر سوچک موفق شد اختلاف را کم کند.

اما چلسی دوباره پیش کشید و پدرو موفق شد با یک ضربه آرام در دقیقه ۲۷ گل چهارم را نیز به ثمر برساند. در ادامه جریان بازی آرام شد و آبی های لندن با برتری ۴-۱ راهی رختکن شدند.

اما اسلاویا نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و در همان دقیقه ۵۰ موفق شد با ضربه تماشایی و زمینی سوچیک از پشت محوطه، دروازه چلسی را باز کرده و گل دوم را به ثمر برساند.

اما سوچیک درخشش خود را ادامه داد و در دقیقه ۵۴ یک بار دیگر با ضربه ای فوق العاده از بیرون محوطه، دروازه چلسی را گشود و اختلاف را به حداقل رساند.

در ادامه چلسی به کنترل جریان بازی پرداخت و اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد تا آنها در مجموع با برتری ۵-۳ به نیمه نهایی لیگ اروپا برسند.

خلاصه این بازی را می‌توانید در این لینک تماشا کنید.

تگ ها


اسلاویا پراگ چلسی UEFA Europa League فوتبال