چلسی 0 - 0 اورتون؛ لغزش بدموقع شاگردان ساری در خانه

چلسی در دیداری که تیم برتر زمین بود و موقعیت های گلزنی خوبی را نیز از دست داد، برابر اورتون با تساوی بدون گل متوقف شد ......

چلسی در دیداری که تیم برتر زمین بود و موقعیت های گلزنی خوبی را نیز از دست داد، برابر اورتون با تساوی بدون گل متوقف شد.

به گزارش مدال، چلسی تیم دوم جدول( تا پیش از شروع هفته دوازدهم)، میزبانی از اورتون رده نهمی را بر عهده داشت. دقایقی قبل از شروع این بازی، لیورپول با پیروزی بر فولام به صدر جدول رفت تا فشار روی چلسی برای کسب سه امتیاز افزایش یابد.

 

چلسی مطابق انتظار بازی را هجومی آغاز کرد و در ده دقیقه ابتدایی از چپ و راست به سمت دروازه اورتون حمله ور شد ولی قادر به خلق موقعیت صد در صد گلزنی نبود. اورتون نیز با تمرکز در زمین خود و بستن فضاهای خالی سعی در بسته نگاه داشتن دروازه خود داشت.

 

نیمه اول، نیمه کم موقعیتی بود. یک کاشته از آلونسو که با اختلاف کمی به بیرون رفت، اولین خطر جدی چلسی روی دروازه اورتون بود. در ادامه آلونسو روی پاس عالی ویلیان، از کنج محوطه جریمه سرضرب توپ را روانه دروازه اورتون کرد اما جوردن پیکفورد با واکنشی فوق العاده توپ را دور کرد.

 

در دقایق پایانی نیز موراتا روی پاس هازارد درون محوطه جریمه صاحب موقعیت عالی شد اما با شارژ دینیه نقش بر زمین شد و نتوانست کار را تمام کند. او اعتقاد به پنالتی داشت ولی داور دستور به ادامه بازی داد. نیمه اول با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

 

نیمه دوم را نیز چلسی بهتر شروع کرد ولی برتری این تیم تا بیرون محوطه جریمه اورتون بود. بازیکنان چلسی با سرعت دادن به بازی سعی در باز کردن لایه های دفاعی حریف داشتند ولی دقیقه 55 اولین موقعیت جدی بازی را اورتون خلق کرد.

 

شوت از راه دور سیگورسون را کپا راهی کرنر کرد. کمی بعد برنارد در چند قدمی دروازه چلسی تعادل خود را از دست داد و یک بخت مناسب را از دست داد.

 

چلسی با شوت ویلیان که با اختلاف بسیار اندکی راهی اوت شد، به موقعیت های اورتون پاسخ داد. دقیقه 65 چلسی تا آستانه گلزنی هم پیش رفت اما شوت آلونسو که از زاویه بسته زده شده بود، به تیر برخورد کرد و راهی اوت شد.

چند دقیقه بعد، شوت هازارد که پس از برخورد با مدافع اورتون تغییر جهت داده بود، با واکنش پیکفورد راهی کرنر شد

 

چلسی در یک ربع پایانی بازی تلاش فراوانی برای گلزنی کرد ولی پیکفورد و مدافعان اورتون در بهترین روز خودشان بودند. در نهایت چلسی در خانه مقابل تافی ها با تساوی بدون گل متوقف شد و دو امتیاز حیاتی را از دست داد.

تگ ها


لیگ برتر فوتبال