چلسی 3 - 0 نیوکاسل؛ بنیتس حریف کونته نشد

لوچانو اسپالتی، سرمربی ایتالیایی اینتر به انتقاد از شرایط فعلی تیمش پرداخت ......

لوچانو اسپالتی، سرمربی ایتالیایی اینتر به انتقاد از شرایط فعلی تیمش پرداخت.

نراتزوری علیرغم ارائه یک نمایش ضعیف، تا دقیقه 90 از حریف  پیش بود اما دریافت گل در این لحظه باعث شد روند پیروز نشدن تیم اسپالتی به 9 بازی متوالی برسد.

اسپالتی گفت: "مشخصا زمانی که چنین گلی را در این دیدار دریافت می کنید کام شما تلخ خواهد شد. نمی خواهم بگویم که نگران هستم اما اینتر قطعا باید تلاش بیشتری در ادامه راه انجام دهد و ماموریت مهمی پیش رو دارد.

در برخی دقایق خوب عمل کردیم اما در بعضی از لحظات به طور کامل پر از اشتباه بودیم و کیفیت خود را از دست دادیم. حتی در مقطعی که دیدارهای متوالی را پیروز می شدیم نیز همین مشکلات فعلی وجود داشت و هیچ پیشرفتی در اینتر حاصل نشده است زیرا نه روحیه جنگندگی داریم و نه از مهارت های فردی بهره مند می شویم. وقتی اوضاع خوب پیش نمی رود موفقیت نیز حاصل نخواهد شد."

اما در ادامه چلسی بازی را در دست گرفته و در دقیقه 30 به گل اول رسید. پاس زمینی آلونسو در محوطه به  باتشوایی رسید و او نیز به راحتی دروازه خالی نیوکاسل را گشود.

حملات تیم کونته ادامه یافت و بعد از خلق چند موقعیت، این بار در دقیقه 44 و روی پاس دقیق هازارد، ضربه باتشوایی بعد از برخورد به مدافعان نیوکاسل وارد دروازه شد تا چلسی با برتری 0-2 راهی رختکن شود.

 

چلسی نیمه دوم را نیز هجومی آغاز کرد اما ضربه دیدنی آلونسو در دقیقه 56 با مهار دارلو همراه بود. اما این مدافع گلزن موفق شد در دقیقه 71 با نواختن یک ضربه ایستگاهی فوق العاده از پشت محوطه، زننده گل سوم آبی های لندن لقب گیرد.

در دقایق پایانی دارلو با مهاری دیدنی مانع هت تریک باتشوایی شد تا در نهایت چلسی با همان برتری 3 گل نیوکاسل را مغلوب کند.

تگ ها


اخبار روز چلسی فوتبال