چلسی 4 - 4 آژاکس؛ کامبک یاران لمپارد کامل نشد

چلسی در دیداری از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با حساب 4 بر 4 مقابل آژاکس متوقف شد....

چلسی در دیداری از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با حساب 4 بر 4 مقابل آژاکس متوقف شد.

به گزارش خبرنگار مدال، چلسی در دیداری از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در شبی که میزبان آژاکس بود با تساوی 4 بر 4 متوقف شد.

بازی با گل به خودی آبراهام آغاز شد و آژاکس در دقیقه 2 بازی پیش افتاد. جورجینیو در دقیقه 5 از روی نقطه پنالتی بازی را به تساوی کشاند با این حال آژاکس دست بردار نبود و در دقیقه 20 بازی توسط پرومس بار دیگر پیش افتاد. روی ضربه ایستگاهی زیاش و اشتباه کپا، آژاکس در دقیقه 35 بازی برای سومین بار به گل رسید و بازیکنان این تیم نیمه نخست را با برتری 3 بر 1 به رختکن رفتند.

فن ده بیک در دقیقه 55 چهارمین گل آژاکس را به ثمر رساند تا بازی در دو سوم ابتدایی با برتری 4 بر 1 آژاکس پیگیری شود. بازی در 30 دقیقه پایانی به شکلی متفاوت دنبال شد و سزار آسپیلیکوئتا در دقیقه 63 گل دوم چلسی را به ثمر رساند. اخراج بلیند و ولتمن در دقایق 68 و 69 آژاکس را 9 نفره کرد و در ادامه نیز جورجینیو در دقیقه 71 از روی نقطه پنالتی و حیمز در دقیقه 74 برای چلسی گلزنی کردند تا بازی به تساوی کشیده شود.

چلسی در دقیقه 78 یک بار دیگر توسط آسپیلیکوئتا به گل دست یافت با این حال این گل در بازبینی ویدیوی رد شد تا بازی در نهایت با تساوی 4 بر 4 به پایان برسد.

با این نتیجه آژاکس و چلسی هر دو 7 امتیازی شدند و به ترتیب در رده اول و دوم جدول گروه H لیگ قهرمانان اروپا قرار گرفتند.

اخبار مرتبط:
خلاصه بازی چلسی 4 - 4 آژاکس/ ویدیو

تگ ها


گزارش بازی چلسی آژاکس لیگ قهرمانان اروپا لیگ_قهرمانان_اروپا_20 2019