چلسی 5 - 0 هادرسفیلد؛ عقده‌گشایی شاگردان ساری مقابل حریف قعرنشین +ویدیو

چلسی هادرسفیلد را گلباران کرد...

از هفته بیست‌و‌پنجم لیگ برتر انگلیس، چلسی در خانه، میزبان هادرسفیلد انتهای جدولی بود که در نهایت موفق شد مهمانش را شکست دهد.

به گزارش مدال، از هفته بیست‌و‌پنجم لیگ برتر انگلیس دو تیم چلسی و هادرسفیلد به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت این آبی‌پوشان لندنی بودند که توانستند حریف خود را شکست دهند.

چلسی با خرید گونزالو هیگوایین امیدوار بود که مقابل تیم انتهای جدولی هادرسفیلد بتواند با نتیجه‌ای پرگل به پیروزی برسد. تنها 16 دقیقه زمان کافی بود تا هیگوایین اولین گلش را برای چلسی به ثمر برساند و میزبان را با یک گل پیش بیاندازد.

ادن هازارد در دقیقه 46 نیمه اول موفق شد گل دوم تیمش را از روی نقطه پنالتی به ثمر برساند تا اختلاف به عدد دو برسد و چلسی با خیالی راحت‌تر نیمه دوم را دنبال کند.

ادن هازارد در دقیقه 66 توانست دبل کند و گل دوم خودش و سوم تیمش را روی پاس زیبای بارکلی به ثمر برساند. تنها سه دقیقه بعد از گل سوم چلسی، باز هم این هیگوایین بود که توانست روی پاس زیبای انگولو کانته دبل کند تا مانند هازارد دبل کرده باشد.

اما این پایان کار نبود. داوید لوییز در دقیقه 86 موفق شد گل پنجم تیمش را به ثمر برساند تا شاگردان ساری در یک بازی زیبا و پرگل بتوانند به راحتی از سد حریف خودشان بگذرند.