چمنیان: بهترین عملکرد را در جام جهانی خواهیم داشت

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان ایران گفت: تردید نکنید تیم ما کیفیت بالایی دارد و در مسابقات جام جهانی عملکرد خوبی خواهد داشت ......

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان ایران گفت: تردید نکنید تیم ما کیفیت بالایی دارد و در مسابقات جام جهانی عملکرد خوبی خواهد داشت.

به گزارش مدال به نقل از وبسایت نود ، عباس چمنیان بعد از دیدار دوستانه تیم نوجوانان ایران و تیم تهرانی مبدل که با تساوی بدون گل به پایان رسید در جمع خبرنگاران گفت: قبل از رفتن به فرانسه تصمیم گرفتیم یک بازی دوستانه برگزار کنیم که بازیکنان در فرم مسابقه قرار بگیرند. اردوی ما ۱۰ روزی تعطیل بود و بازیکنان در اختیار باشگاه خود قرار داشتند. از این رو از دیروز اردوی جدید خود را آغاز کردیم و امروز هم بازی دوستانه را انجام دادیم.

وی اضافه کرد: امشب راهی اسپانیا خواهیم شد و در آنجا دو بازی با تیم های فرانسه و مکزیک برگزار می کنیم، بازی امروز قبل از رویارویی ما با فرانسه دیدار تدارکاتی مناسبی به حساب می آمد. موقعیت زیادی در این بازی برای گلزنی داشتیم که استفاده نکردیم اما بیشتر هدف ما این بود که بازیکنان در فرم مسابقه قرار بگیرند. بازی با فرانسه هم می تواند کمک زیادی به ما کند تا قبل از جام جهانی با نقاط ضعف و قوت خود آشنا شویم.

چمنیان درباره عملکرد تیمش در جام جهانی خاطر نشان کرد: شک نکنید تیم ما عملکرد خوبی در جام جهانی خواهد داشت. ما بازیکنان خوبی در اختیار داریم و اگر کمترین اشتباهات فردی داشته باشیم و موقعیت شناس باشیم نتایج خوبی خواهیم گرفت. با این حال باید این را هم در نظر بگیریم بازیکنان نوجوانان با بزرگسالان خیلی فرق دارند. نفرات بزرگسال در اوج پختگی هستند اما نوجوانان در اول راه قرار دارند و طبیعی است کم تجربه باشند.

سرمربی تیم نوجوان با بیان این که با تیم های قدرتمندی هم گروه شده اند، خاطرنشان کرد: تیم هایی مثل آلمان، کاستاریکا و گینه قطعاً حریفان سختی برای ما خواهند بود و بهترین تدارکات برای جام جهانی دیده اند. جام جهانی ویترین است و بهترین تیم ها در آن به میدان می روند. شما نمی توانید هیچ حریفی را دست کم بگیرید، حتی تیم های آفریقایی که با انگیزه فوق العاده ای وارد این مسابقات می شوند تا خودشان را نشان داده و راهی تیم های اروپایی شوند. من کاستاریکار را دیده ام آنها هم تیم با کیفیتی دارند. تردید نکنید تیم ما هم خیلی خوب است و عملکرد خوبی در جام جهانی برجای خواهد گذاشت.

وی در واکنش به این که آیا بازیکنان ایرانی شانس حضور در تیم های اروپایی خواهند داشت یا نه؟ گفت: بله همین الان دو بازیکن ما به نام های یونس دلفی و امیرحسین اسماعیل زاده پیشنهاد اروپایی دارند. اطمینان داشته باشید بعد از مسابقات جام جهانی نوجوانان بازیکنان ما مورد توجه تیم های اروپایی خواهند گرفت. آنها می توانند با درخشش در این مسابقات هم باعث افتخار کشورشان شوند و هم اینکه به فوتبال اروپا راه پیدا کنند.

تگ ها


اخبار روز فوتبال