چند خبر از لژیونرها؛ پورعلی گنجی زیر فشار رسانه‌های قطری

روزنامه قطری «الرایه» در ادامه انتقاداتش از مرتضی پورعلی‌گنجی مدافع تیم العربی، این بازیکن ایرانی را در زمره بازیکنان دردسرساز لیگ قطر قرار داد!...

واکنش رئیس باشگاه آمیای فرانسه به پایان محرومیت قدوس
به گزارش مدال و به نقل از سایت le11amienois فرانسه، برنارد یوآنین در واکنش به تقویت احتمالی تیم آمیان در نیم‌فصل دوم لیگ فرانسه (لوشامپیونه) گفت: قطعاً می‌خواهیم خودمان را تقویت کنیم تا شاهد تیم بهتری در نیم‌فصل دوم باشیم، البته خروج برخی بازیکنان از فهرست تیم آمیان را نیز رد نمی‌کنم. ما در ادامه رقابت‌ها شاهد بازگشت سامان قدوس در پست مهاجم چپ هستیم و همچنین گانو را برای خط دفاعی در اختیار خواهیم داشت. با بازگشت این دو بازیکن باید شرایط را برای جذب بازیکنان جدید در ماه ژانویه مورد بررسی قرار دهیم. 
 

 
پورعلی گنجی زیر فشار رسانه‌های قطری

روزنامه «الرایه» قطر که در روزهای گذشته انتقاداتی را از مرتضی پورعلی گنجی مدافع ایرانی تیم العربی قطر انجام داده بود، در شماره امروز خود هم از وی به عنوان یکی از بازیکنان بی کیفیت یاد کرد که باید از لیگ قطر بروند!
این روزنامه گزارشش را به بازیکنان خارجی لیگ قطر و کیفیت آنها اختصاص داده است. الرایه نوشت: «البته ما درباره تمام بازیکنان خارجی صحبت نمی کنیم بلکه در مورد برخی از آنها به طور خاص کسانی که چیزی جز دردسر و معضل نیستند {...} در اینجا مثال های خاصی آورده شده است. برای اینکه تصویر واضحتر شود، اجازه بدهید بپرسیم برای مثال چه چیز خاصی توسط مرتضی پور علی گنجی مدافع ایرانی تیم العربی ارائه شده است؟ آیا او در سطح ایده آل و جاه طلبانه است؟ بر چه اساسی بعد از کنار گذاشتن او از تیم السد با این بازیکن قرارداد امضا شد؟ 
 

 

 
رضاییان جزو ۵ گلزن برتر لیگ ستارگان قطر

رامین رضاییان فصل دوم حضورش در الشحانیه را پشت سر می گذارد. رضاییان با وجود آنکه یک مدافع است اما در فصل جاری تا الان بهترین گلزن تیمش بوده و در بین بازیکنان ایرانی شاغل در لیگ ستارگان قطر بهترین عملکرد را داشته است.
روزنامه استاد الدوحه ۵ گلزن برتر سال  ۲۰۱۹ لیگ ستارگان قطر را معرفی کرد که در بین آنها نام رامین رضاییان هم وجود دارد. بغداد بونجاح و اکرم عفیف دو ستاره السد قطر به ترتیب با زدن ۱۹ و ۱۷ گل در رده های اول و دوم این فهرست جای دارند.
محمد مونتاری از الدحیل، رامین رضاییان از الشحانیه و تیاگو پریزا از الخور هم هر سه ۹ گل به ثمر رسانده‌اند و در رده های بعدی جای دارند. 
 

 

بیشتر بخوانید:

لژیونر ایرانی در جمع ۱۰ خرید موفق لیگ بلژیک

 

تگ ها


اخبار لژیونرها فوتبال ایران رامین رضاییان مرتضی پورعلی گنجی سامان قدوس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال