!چند خطی برای شجاع ; «چیپ» بازی نکن پسر

به گزارش مدال به نقل از خبر آنلاین-ورزش>لیگ برتر -شجاع خلیل زاده در دیدار مقابل تراکتورسازی یک موقعیت خوب گلزنی را از دست داد ......

به گزارش مدال به نقل از خبر آنلاین-ورزش > لیگ برترشجاع خلیل زاده در دیدار مقابل تراکتورسازی یک موقعیت خوب گلزنی را از دست داد.

پرسپوليسي ها به دليل مصدوميت سيد جلال حسيني ناچارند كه از شجاع خليل زاده در قلب خط دفاعي شان استفاده كنند. هر چند كه باور خيلي ها اين است كه با حضور سيد باز هم شجاع در كنار او حضور خواهد داشت، اما نمي توان از كنار يك اتفاق به همين راحتي ها عبور كرد. در بازي با تراكتورسازي، او در حالي كه مي توانست به راحتي توپ را دفع كند دست به يك حركت نمايشي زد و تمام تلاشش را كرد تا با ضربه اي به صورت «چيپ» توپ را از روي سر محمد نوري عبور دهد، اما ارتفاع توپ كم بود و اين اشتباه باعث شد تا دفاع پرسپوليس كه به سختي باز مي شود يك روز نه چندان خوب را تجربه كند.

اين توپ توي دروازه قرار گرفت و اگرچه سرخپوشان با گل سيدكمال بازي را از تراكتورسازي بردند اما نكته اي كه وجود دارد اين است كه با اين عملكرد ريسك پذير كه ممكن بود باعث از دست رفتن سه امتياز براي پرسپوليسي ها شود، حالا شايد ترديدي را در ذهن برانكو ايجاد كند! اينكه با تكرار اين اشتباه، ديگر 0 تا 100 به شجاع خليل زاده اعتماد نكند، به خصوص از هفته هاي آتي كه سيد جلال آماده بازي كردن مي شود. خليل زاده كه قبل از آن كار غلط، با اعتماد به نفس و به نوعي مغرورانه و سربالا بازي مي كرد، ناگهان تبديل به يك مدافع ديگر شد ؛ عجول، دستپاچه و نگران از تكرار گاف اول.

حالا خيلي ها نگران اين اتفاق هستند كه اگر شجاع در ادامه ليگ چند اشتباه از همين دست انجام دهد، آن وقت با كدام روحيه مي خواهد مقابل الاهلي ظاهر شود؟ سابقه خليل زاده نشان مي دهد كه او حد وسط ندارد. يا ستاره بلامنازع تيمش در دفاع است و به زعم خودش اجازه نمي دهد هيچكس در باكس هجده قدم بالاتر از او سر بزند يا اگر شروع به اشتباه كند آن وقت همانند همشهري اش محسن بنگر، به تنهايي قادر است جريان ساز عليه تيمش باشد.

شجاع آمده تا در پرسپوليس شروعي رؤيايي داشته باشد و تولدي دوباره، اما فعلاً كه جانشين مردي شده كه كوه اعتماد است و يكي از اركان اصلي موفقيت پرسپوليس. شايد با بازگشت سيد جلال و رفع مصدوميتش و نمايش خوب ماهيني در دفاع چپ، خليل زاده تاوان بسيار سختي را براي همين يك اشتباه بپردازد و شايد... همه چيز در روزهاي آينده مشخص خواهد شد.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال