چند روز تعیین کننده در انتظار کریستین اریکسن

گزارش ها حاکی از آن است که کریستین اریکسن هفته آینده به میلان سفر خواهد کرد تا تحت معاینات پزشکی قرار بگیرد....

به گزارش "ورزش سه"، در روزهای آغازین یورو بود که کریستین اریکسن در جریان دیدار دانمارک برابر فنلاند جهان فوتبال را شوکه کرد؛ جایی که او در اواخر نیمه اول بازی دچار ایست قلبی شد و تا آستانه مرگ نیز پیش رفت اما اقدامات به موقع باعث شد که او از یک خطر بزرگ فرار کرده باشد.

اما بعد از این اتفاق هافبک دانمارکی اینتر تحت عمل جراحی کاشت دستگاه دفیبریلاتور قلب قرار گرفت‌. در ادامه رسانه‌های ایتالیایی گزارش دادند که اگر استفاده از این دستگاه برای اریکسن به شکل دائمی باشد باید پایان کار او در اینتر را قطعی تلقی کرد.

در ایتالیا بازی با دفیبریلاتور قلب ممنوع است؛ این در حالی است که در لیگ های معتبر دیگر از جمله اردویسه هلند و لیگ برتر انگلیس محدودیتی برای این موضوع وجود ندارد. به عنوان مثال دالی بلیند، مدافع تیم آژاکس، با وجود این دستگاه در بدن خود بازی می کند.

اما حالا رسانه‌های ایتالیایی گزارش دادند که کریستین اریکسن بعد از پشت سر گذاشتن روزهایی عجیب و غریب، هفته آینده به ایتالیا و شهر میلان سفر خواهد کرد تا باشگاه اینتر معاینات پزشکی ویژه ای از او به عمل بیاورد. در واقع به نظر می‌رسد که روزهای تعیین‌کننده ای پیش روی اریکسن خواهد بود و مشخص خواهد شد که آیا او می‌تواند به کارش در نراتزوری ادامه دهد یا اینکه باید تصمیم دیگری را اتخاذ کند.

تگ ها


اینتر میلان کریستین اریکسن فوتبال جهان فوتبال