چند روز سرنوشت‌ساز در انتظار ستاره‌ آرژانتینی یووه

این امکان وجود دارد که در روزهای آینده توافق برای تمدید قرارداد پائولو دیبالا با باشگاه یوونتوس حاصل شود....

به گزارش "ورزش سه"، پائولو دیبالا روز یکشنبه به تورین بازگشت تا تمرینات خود را برای فصل جدید آغاز کند و گفته می شود که مدیر برنامه او طی روزهای آینده با سران یوونتوس دیدار خواهد کرد تا دو طرف بر سر عقد قرارداد جدید با یکدیگر به مذاکره بپردازند. 

گزارش‌ها حاکی از آن است که بعد از یک فصل پیچیده که ستاره آرژانتینی با یوونتوس پشت سر گذاشت حالا او در آستانه ماندگار شدن در این تیم قرار گرفته است. در همین راستا کوریره دلو اسپورت گزارش داده که خورخه آنتون، مدیربرنامه دیبالا، به زودی راهی تورین خواهد شد تا مذاکرات نهایی بین دو طرف برای تمدید قرارداد ستاره آرژانتینی شکل بگیرد. 

این نشریه ایتالیایی گزارش داده که باشگاه یوونتوس پیشنهاد دستمزد سالیانه ۱۰ میلیون یورویی را به پائولو دیبالا ارائه خواهد داد و احتمالاً بیانکونری با پاسخ مثبت ستاره آرژانتینی روبرو خواهد شد چراکه تمام شواهد حاکی از آن است که دیبالا و یووه تمایل زیادی به ادامه همکاری با یکدیگر دارند‌. 

گفتنی است دیبالا فصل گذشته دائماً با مصدومیت های پیاپی دست و پنجه نرم کرد و از طرف دیگر به نظر می رسید که او و آندره آ پیرلو از رابطه فوق العاده ای با یکدیگر برخوردار نیستند. با این حال گفته می شود که سرمربی جدید بانوی پیر یعنی ماسیمیلیانو آلگری حساب ویژه ای روی این بازیکن باز کرده و دیبالا را یکی از مهره های کلیدی خود در فصل آینده می داند.

تگ ها


دیبالا یوونتوس