چند ساعت تعیین کننده در انتظار رونالدو و یوونتوس

به نظر می رسد که نهایتاً تا آخر امشب وضعیت کریستیانو رونالدو برای حضور در دیدار هفته آینده مقابل بارسلونا مشخص خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، یوونتوس شب گذشته در حالی که کریستیانو رونالدو را در ترکیب خود نداشت موفق شد با دو گل از سد دیناموکیف اوکراین عبور کند تا شروع خوبی در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا داشته باشد.

فوق ستاره پرتغالی باشگاه یوونتوس اخیراً به ویروس کرونا مبتلا شد و حالا کوریره دلو اسپرت ادعا می کند که حضور او در دیدار مهم هفته آینده این تیم مقابل بارسلونا به اتفاقاتی که در چند ساعت آینده رخ خواهد داد بستگی دارد.

تنها راه چاره برای حضور رونالدو در مسابقه هفته آینده برابر بارسا این است که او منتظر پاسخ منفی تست کرونایش بماند. البته پاسخ منفی این تست تنها تا آخر امروز می تواند به رونالدو برای گرفتن مجوز به منظور حضور مقابل بارسا کمک کند.

بر اساس پروتکل های یوفا، بازیکنی که به کرونا مبتلا شد باید حداقل یک هفته مانده به دیدار تیمش بهبود یافته باشد و به نوعی تست کرونایش منفی شود. این قانون بدان معناست که اگر تا پایان امروز پاسخ منفی تست کرونا رونالدو نیاید، این بازیکن دیدار هفته آینده مقابل بارسلونا را از دست خواهد داد و حداقل در مرحله رفت شاهد تقابل او با لیونل مسی نخواهیم بود.

تگ ها


کریستیانو رونالدو یوونتوس بارسلونا