چند ساعت مانده به مراسم؛ تیم منتخب سال فیفا لو رفت!

امشب در مراسم فیفا در میلان برترین‌های سال جهان معرفی خواهند شد و گفته می‌شود تیم منتخب سال لو رفته و رئال مادرید در این تیم صاحب 4 بازیکن است....

امشب در مراسم فیفا در میلان برترین‌های سال جهان معرفی خواهند شد و گفته می‌شود تیم منتخب سال لو رفته و رئال مادرید در این تیم صاحب 4 بازیکن است.

به گزارش مدال، روزنامه «AS» تنها چند ساعت مانده به شروع مراسم «The Best» مدعی شد اسامی بازیکنان تیم منتخب سال لو رفته و رئال مادرید در کمال تعجب علیرغم فصل ضعیفش در این تیم 4 نماینده دارد.

در تیم منتخب سال که با رای 23 هزار بازیکن انتخاب شده است؛ «سرخیو راموس»، «مارسلو»، «لوکا مودریچ» و «ادن هازارد» از رئال مادرید حضور دارند.

براساس این گزارش، «ویرجیل فن‌دایک»، «لیونل مسی»، «فرانکی دی‌یونگ»، «کریستیانو رونالدو» و «آلیسون بکر» هم حضورشان در تیم منتخب سال قطعی است.

این اتفاق با توجه به درخشش تیم‌های انگلیسی در مسابقات اروپایی که هر چهار فینالیست لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا از انگلیس بودند تعجب‌برانگیز بود.

بیشتر بخوانید:

رونالدو جایزه «The Best» را به آغوش می‌کشد؟

تگ ها


جایزه The Best مراسم the best تیم منتخب The Best بهترین‌های فیفا رئال مادرید فوتبال جهان UEFA Champions League Primera División فوتبال