چند نکته از لیست ۱۷ نفره کالدرون

نگاهی به لیست ۱۷ نفره سرمربی پرسپولیس برای دیدار با سایپا می تواند چند نکته را یادآوری کند...

به گزارش مدال، تیم فوتبال پرسپولیس در حالی در رقابت های جام شهدا امروز به مصاف سایپا می رود که گابریل کالدرون تنها ۱۷ بازیکن را برای حضور در این دیدار فرا خوانده است.

سرخپوشان پایتخت که یکی از عجیب ترین دوران آماده سازی خود را برای شروع رقابت های لیگ برتر پشت سر می گذارند نخستین بازی پیش فصل جدی خود را مقابل نارنجی پوشان برگزار می کنند تا کادرفنی این تیم شرایط جسمانی بازیکنان را مورد سنجش قرار دهد.

کالدرون در حالی سید جلال حسینی، بوژیدار رادشوویچ، وحید امیری، شجاع خلیل زاده، مهدی ترابی، سیامک نعمتی، بشار رسن و علی علیپور را برای این بازی کنار گذاشته است که اکثر آنها مصدومیت های قدیمی خود را پشت سر می گذارند.

پرسپولیس در دیداری کاملاً تدارکاتی که تحت عنوان جام شهدا برگزار می شود به میدان می رود و نیازی نبود لیست بازیکنان این تیم برای چنین دیداری توسط سرمربی اعلام شود. با این حال کالدرون بازیکنانی که می توانستند به آنها بازی دهد را مشخص کرد تا قبل از هر نتیجه ای اعلام کند دارایی تیم نصفه و نیمه اش در همین حد است که بازیکنان نامدارش هنوز با مصدومیت دست و پنجه نرم می کنند.

از سوی دیگر نگاهی به لیست نشان می دهد که سرمربی آرژانتینی پرسپولیس به دنبال محک زدن بازیکنان جدید است.محمد حسینی هافبک جوان تیم پرسپولیس به همراه فرشاد احمدزاده دو بازیکن تیم پرسپولیس در خط میانی هستند که امروز مقابل سایپا تست خواهند شد. امیر روستایی خرید جدید قرمزپوشان نیز در فهرست حضور دارد. همچنین محمدحسین کنعانی زادگان هم فرصت دارد تا در غیاب دو مدافع اصلی تیم پرسپولیس در ترکیب قرار گیرد.

این در حالی است که چند خرید دیگر پرسپولیس در فهرست کالدرون جایی ندارند و در بازی های بعدی تست خواهند شد. وحید امیری ستاره سرخ ها فعلا مصدوم است و باید دید در هفته های آینده چه اتفاقی درباره او رخ می دهد.

 

اخبارمرتبط:

اعلام لیست پرسپولیس برای رویارویی با شاگردان صادقی

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس سایپا جام شهدا گابریل کالدرون پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال