چند هفته سرنوشت ساز در انتظار کریستین اریکسن

به نظر می رسد که تا قبل از پایان سال ۲۰۲۱ وضعیت آینده کریستین اریکسن مشخص خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، کریستین اریکسن در روزهای ابتدایی جام ملت های اروپا و جریان بازی اول دانمارک در یورو ۲۰۲۰ برابر فنلاند دچار ایست قلبی شد و حتی در دقایق ابتدایی کمتر کسی امیدوار به زنده ماندن این هافبک خلاق بود. اما در نهایت و با کمک پزشکان بود که اریکسن مسیر درمان را طی کرده و بعد از چند روز نیز از بیمارستان مرخص شد. این اتفاق به قدری عجیب بود که تا چند روز این تورنمنت را تحت تاثیر قرار داد و اخبار زیادی حتی در مورد احتمال خداحافظی این بازیکن از فوتبال نیز منتشر شد.

بر اساس قوانینی که در فوتبال ایتالیا وجود دارد بازیکنان نمی توانند با دستگاه دفیبریلاتور یا همان الکتروشوک قلبی در لیگ این کشور حضور داشته باشند و همین موضوع باعث شده که کریستین اریکسن در آستانه جدایی از اینتر قرار بگیرد؛ در عین حال هنوز هیچ چیزی به شکل قطعی در مورد این ستاره دانمارکی مشخص نشده است.

از طرف دیگر در لیگ هایی مثل هلند و انگلیس بازی با وجود این دستگاه منعی ندارد و همین مسئله باعث شده اخباری پیرامون احتمال انتقال اریکسن به آژاکس به گوش برسد. با این حال نشریه گاتزتا دلو اسپورت گزارشی در این باره منتشر کرده و مدعی شده که هافبک دانمارکی طی هفته های آتی و تا قبل از پایان سال ۲۰۲۱ مورد معاینات دقیق‌تر خواهد گرفت تا مشخص شود که آیا امکان برداشتن دستگاه دفیبریلاتور از بدن او وجود دارد یا خیر؛ در صورتی که این اتفاق شدنی باشد احتمال ماندن اریکسن در اینتر نیز وجود خواهد داشت اما در غیر این صورت او باید نراتزوری را ترک کند.

تگ ها


اینتر میلان کریستین اریکسن