چنگیز: انگیزه بازیکنان استقلال برای برد بالاست

روز گذشته ستاره فوتبال ایران عبدالعلی چنگیز به تمرینات استقلال رفت.نظر او در باره تمرین روز گذشته امیدهای زیادی را به هواداران استقلال می دهد...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از حضور عبدالعلی چنگیز مهاجم  تیزپای فوتبال ایران و استقلال در تمرینات روز گذشته  این تیم و نظاره آن قبل از دیدار بزرگ استقلال و الهلال طی مصاحبه ای کوتاه از او در خصوص دلایل حضورش در تمرین و نظرش درباره بازی استقلال و الهلال پرسیدیم .  


چنگیز قبل از هر چیز از فرهاد ، فرزاد مجیدی ، پرویز مظلومی و بهرام امیری  بابت استقبال خوبشان از حضور او تشکر کرد و گفت: همه‌چیز خوب بود و فقط هوای گرم دوبی تیم را اذیت می‌کرد. 
چنگیز انگیزه بازیکنان در تمرین را خوب دانست و اعتقاد داشت بچه های استقلال برای بازی بزرگ با الهلال در حال آماده شدن هستند .


ستاره سابق تیم ملی و استقلال که این روزها در دبی مشغول آموزش فوتبال است اعتقاد دارد بازی های آسیایی و دیده شدن در آن می تواند اهرمی برای حرکت بازیکنان استقلال برابر الهلال باشد. 


او از تشویق آخر بازی بازیکنان و برادران مجیدی تشکر کرد وگفت: بازیکنان جدید باید بدانند در چه تیمی بازی می کنند و با تمام وجود باید برای هواداران به میدان بروند.


چنگیز که چندی قبل به بیماری کرونا مبتلا شده  و این بیماری را شکست داده گفت:به جهت عدم ایجاد مشکل برای بازیکنان و رعایت پروتکل های بهداشتی به بازیکنان نزدیک نشدم و از سکوها نظاره گر تمرین بودم.

تگ ها


عبدالعلی چنگیز فوتبال ایران استقلال AFC Champions League فوتبال