چهاردهمین جابجایی کاپیتان استقلال؛ بازوبند سیار

چهارده بار دست به دست شدن بازوبند کاپیتانی در این فصل، یکی از عجیبترین سوژههای استقلال بوده و دیشب شوخی با آن به مصاحبه خسرو حیدری در تلویزیون هم رسید ......

چهارده بار دست به دست شدن بازوبند کاپیتانی در این فصل، یکی از عجیب‌ترین سوژه‌های استقلال بوده و دیشب شوخی با آن به مصاحبه خسرو حیدری در تلویزیون هم رسید.

لیگ پانزدهم آرش برهانی، کاپیتان سوم استقلال بود اما در طول فصل حتی یک بار هم فرصت بستن بازوبند را پیدا نکرد. مهدی رحمتی و وحید طالب‌لو، کاپیتان‌های اول و دوم استقلال همیشه در زمین بودند و برهانی هیچوقت کاپیتان استقلال در آن فصل نشد. بر خلاف امسال، که ۵ بازیکن مختلف بازی را با بازوبند کاپیتانی شروع کرده‌اند و ۱۴ بار، بازوبند بین آن‌ها دست به دست شده است.

مهدی رحمتی، خسرو حیدری، پژمان منتظری و امید ابراهیمی به ترتیب کاپیتان‌های اول تا چهارم استقلال هستند. رحمتی از هفته ششم نیمکت نشین شد، خسرو حیدری بازی‌های زیادی در ترکیب اصلی حضور نداشته و پژمان منتظری، مصدومیتی طولانی مدت را تجربه کرده تا امید ابراهیمی هم ۶ هفته کاپیتان استقلال باشد.

در بازی هفتم با ذوب آهن علاوه بر رحمتی، حیدری و منتظری، ابراهیمی هم در ترکیب استقلال حضور نداشت تا حسین حسینی پنجمین کاپیتان فصل استقلال بشود. فعلا کاپیتان‌های استقلال، همگی موقتی هستند. بازیکنانی که نفر اول تا سوم‌شان، معمولا حضور ثابتی در ترکیب اصلی ندارند و هر هفته بازوبند را بین خودشان دست به دست می‌کنند.

کاپیتان‌های هفته به هفته استقلال

هفته اول تا پنجم: مهدی رحمتی

هفته ششم: خسرو حیدری

هفته هفتم: حسین حسینی

هفته هشتم: خسرو حیدری

هفته نهم: امید ابراهیمی

هفته دهم: خسرو حیدری

هفته یازدهم: امید ابراهیمی

هفته دوازدهم تا چهاردهم: خسرو حیدری

هفته پانزدهم تا هفدهم: امید ابراهیمی

هفته هجدهم: پژمان منتظری

هفته نوزدهم: امید ابراهیمی

هفته بیستم و بیست و یکم: مهدی رحمتی

هفته بیست و دوم: خسرو حیدری

هفته بیست و سوم: پژمان منتظری

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال