چهارشنبه تکلیف خوشه طلایی مشخص می شود

تکلیف تیم خوشه طلایی برای حضور در فصل جدید رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور روز چهارشنبه مشخص می شود.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که مالک باشگاه خوشه طلایی به دنبال فروش امتیاز این تیم به خارج از استان بود هیات فوتبال استان مرکزی با خروج امتیاز این تیم مخالفت کرد و حالا قرار است چهارشنبه نشستی بین مالک باشگاه خوشه طلایی و هم چنین مدیران صنایع استان برگزار شود تا حضور خوشه طلایی در بازی های دسته اول ادامه پیدا کند. از قرار معلوم در این نشست استاندار مرکزی هم حضور خواهد داشت تا صنایع استان را برای حمایت مالی از این تیم ترغیب شوند. 

تیم خوشه طلایی در دو فصلی که در رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور حضور داشت یکی از تیم های خوب و قابل احترام بازی ها بشمار می آمد که در برهه ای حتی بخت صعود به لیگ برتر پیدا کرد. حسین پرویزی مالک باشگاه خوشه طلایی پیش تر به خبرنگار ما گفته بود به تنهایی قادر به تامین هزینه های تیم در فصل پیش رو نیست اما در صورتی که به مجموعه او کمک مالی شود باز هم علاقمند است تیم خوشه طلایی از شهر ساوه در رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور شرکت کند. 

فصل جدید رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور از ۱۹ مهر آغاز می شود.

تگ ها


دسته یک خوشه طلایی ساوه