چهار استادیوم النصر جهت میزبانی از تراکتور

روزنامه الاقتصادیه عربستان خبر داد که باشگاه النصر چهار استادیوم را برای میزبانی از تراکتور مدنظر دارد....

به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته سخنگوی کنفدراسیون فوتبال آسیا به صورت رسمی اعلام کرد که دیدارهای نمایندگان ایران و عربستان همچنان در کشور بی طرف برگزار می شود و به این ترتیب استقلال و النصر به ترتیب برای میزبانی از الهلال و تراکتور باید استادیوم های مدنظر خود را به AFC اعلام کنند.


در همین رابطه، روزنامه الاقتصادیه خبر داد که النصر چهار شهر را برای میزبانی از تراکتور مدنظر دارد که برای سعودی ها مهمترین عامل در انتخاب ورزشگاه، حضور پرتعداد تماشاگران در استادیوم است.


طبق اعلام الاقتصادیه، دو شهر دبی و ابوظبی در امارات، دوحه در قطر و مسقط در عمان به عنوان استادیوم های مدنظر النصر معرفی شده اند و آنها به زودی در این خصوص به جمع بندی خواهند رسید که کدام ورزشگاه را برای میزبانی از تراکتور انتخاب کنند.


ضمن اینکه طبق ادعای این روزنامه، هزینه میزبانی برای النصر چیزی بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار ریال سعودی (بیش از ۳ و نیم میلیارد تومان) خواهد بود ولی الهلال مبلغی را بابت دیدار با استقلال پرداخت نمی کند چرا که میزبانی این دیدار برعهده نماینده ایران است. ضمن اینکه AFC ۱۰۰ هزار دلار به عنوان کمک هزینه سفر و پاداش نتایج کسب شده به دو باشگاه پرداخت خواهد کرد.

تگ ها


تراکتور النصر عربستان لیگ قهرمانان آسیا عربستان سعودی