چهار بازیکن بارسلونا در فهرست خرید اینتر

باشگاه اینتر برای واگذاری لائوتارو مارتینز به بارسلونا، ۴ بازیکن این باشگاه را تحت نظر گرفته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پس از بحران ناشی از شیوع کرونا و تعطیلی فوتبال، منبع درآمد تمام باشگاه ها قطع شده است. اتفاقی که توان اقتصادی آنها را نیز کاهش داده تا جایی که بسیاری مجبور به کاهش دستمزد بازیکنان خود شده اند.

بارسلونا یکی از باشگاه هایی است که از تعطیلی فوتبال ضربه فراوانی متحمل شده است. باشگاهی که تابستان پیش رو قصد تقویت خط حمله خود را دارد و روی لائوتارو مارتینز به عنوان گزینه اصلی خود حساب باز کرده است. ستاره آرژانتینی اینتر بی میل به جدایی و هم تیمی شدن با لیونل مسی نیست ولی اینتر قصد مذاکره برای واگذاری او به هر قیمتی را ندارد.

بارسا که قادر به پرداخت بند فسخ ۱۱۱ میلیون یورویی لائوتارو نیست، به دنبال معاوضه بازیکن است. طبق ادعای گاتزتا دلو اسپورت، اینتر در وهله اول گریزمان را در ازای لائوتارو پیشنهاد خواهد داد که قطعا با مخالفت بارسا روبرو می شود.

در وهله دوم، اینتر ۴ بازیکن دیگر بارسلونا را مد نظر دارد که از بین آنها جذب دو بازیکن را پیشنهاد خواهد داد. نلسون سمدو، آرتور ملو، مارک کوکوریا و کارلس آلنیا. در این بین جذب آرتورو ویدال مساله ای جداست و اینتر قصد ندارد ستاره شیلیایی را وارد پروسه واگذاری لائوتارو کند.

بارسا بارها اعلام کرده است که آرتور ملو ستاره برزیلی، غیر قابل ترانسفر است. کارلس آلنیا به صورت قرضی در حال بازی برای بتیس است وکوکوریا نیز قرضی برای ختافه بازی می کند و بند خرید شش میلیون یورویی نیز در قرارداد او با ختافه گنجانده شده است.

نلسون سمدو مدافع راست پرتغالی اما محتمل ترین گزینه برای جدایی از بارسا محسوب می شود. بازیکنی که بر سر تمدید قرارداد هنوز با باشگاه کاتالان به توافق نرسیده است.

برای اینتر مهمتر از هر چیزی حفظ لائوتارو است. ستاره آرژانتینی ۱۶ گل زده و ۴ پاس گل داده و در کنار لوکاکو زوج مخوفی در خط حمله نراتزوری تشکیل داده؛ اما اگر لائوتارو برای جدایی پافشاری کند، آنگاه بحث معاوضه بازیکن را خواهد پذیرفت.

بیشتر بخوانید:
لاتزیو تهدید کرد: لیگ لغو شود شکایت می‌کنیم
مانوئل نویر و تصمیم احمقانه بایرن!
احتمال از سری گیری سری آ تا یک ماه دیگر 

تگ ها


کارلس آلنیا نلسون سمدو لائوتارو مارتینز آرتور ملو اینتر میلان فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات آنتوان گریزمان نلسون سمدو أرتور کارلس آلنا مارک کوکوریا لوتارو مارتینس ختافه اینتر میلان رئال بتیس بارسلونا لالیگا سری آ فوتبال