چهار بازیکن جدید در اردوی سایپا

کادر فنی سایپا جهت تقویت تیم برای حضور قدرتمند در رقابت‌های نیم فصل دوم نام چهار بازیکن را به فهرست تیم اضافه کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، با اعلام روابط عمومی باشگاه سایپا، مرتضی خراسانی، بهرام احمدی، رضا رضایی و مجید قشقایی چهار بازیکنی هستند که برای تقویت بخش دفاعی و هجومی سایپا به ترکیب تیم اضافه شده‌اند و در نیم فصل دوم زیر نظر امید روانخواه به کار خود ادامه خواهند داد.

 

گفتنی است این چهار بازیکن در دیدار برابر استقلال خوزستان که اولین بازی لیگ دسته اول در نیم فصل دوم مسابقات است، در دسترس امید روانخواه قرار دارند و این مربی در صورت صلاحدید می‌تواند از آنها استفاده کند.

 

گفتنی است حداقل دو یا سه بازیکن دیگر طی روزهای آینده قراردادشان با سایپا ثبت می‌شود تا امید روانخواه در شرایط بهتری تیمش را برای نیم فصل دوم روانه میدان کند. روانخواه پس از پیوستن به نارنجی‌پوشان در میانه راه ابزار لازم برای پیاده کردن تفکراتش را نداشت و حالا با بهتر شدن وضعیت تیمش از نظر مهره باید دید این تیم قدیمی چه نتایجی در لیگ آزادگان خواهد گرفت.

 

سایپایی‌ها پس از پایان هفته هفدهم با بیست امتیاز در جایگاه دوازدهم جدول لیگ یک قرار گرفته‌اند و برای بهتر کردن جایگاه‌شان امیدوار هستند.

 

تگ ها


فوتبال ایران سایپا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال