چهار تیم صعود کننده به نیمه‌نهایی را حدس بزنید (نظرسنجی)

امشب با برگزاری سه مسابقه حساس مرحله یک چهارم نهایی، تکلیف تیم‌های حاضر در مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال ایران مشخص خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه" در یکی از جذاب‌ترین شب‌های فوتبالی ایران در فصلی که گذشت، امشب سه مسابقه از رقابت‌های جام حذفی در مرحله یک چهارم نهایی برگزار خواهد شد که شاید سرآمد آن‌ها دوئل حیثیتی و سنتی پرسپولیس و استقلال باشد اما در کنار این دیدار، دو مسابقه جذاب دیگر هم برگزار خواهد شد تا پازل مرحله نیمه نهایی با مشخص شدن سه تیم صعود کننده چینش شود.

مسابقه چهارم میان دو تیم لیگ یکی ملوان بندرانزلی و خیبر خرم آباد قرار است ۲ مردادماه در ورزشگاه تختی انزلی برگزار شود.

پرسپولیس - استقلال (۱۹:۴۵ - ورزشگاه آزادی تهران)

نود و ششمین شهرآورد پایتخت امشب باید در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی برگزار شود؛ دو تیم برای رسیدن به رسیدن نیمه نهایی راهی جز پیروزی در این مسابقه حیثیتی ندارند، البته سرخ‌پوشان برای انتقام شکست خود در نیمه نهایی سال گذشته جام حذفی، انگیزه بیشتری برای ورود به زمین دارند و از سوی دیگر استقلالی‌ها که تقریبا قهرمانی لیگ را از دست رفته می‌بینند، به دنبال قهرمانی در جام حذفی و رسیدن مستقیم به سهمیه آسیایی سال آینده هستند.

گل‌گهر - آلومینیوم (۲۰:۳۰ - ورزشگاه شهید سلیمانی کرمان)

۹ روز بعد از رویارویی جنجالی در لیگ برتر که با پنالتی لحظات پایانی گادوین منشا به سود گل‌گهر پایان پذیرفت، حالا این دو تیم که سبقه چندانی در لیگ برتر ندارند و جزو تیم‌های جوان فوتبال ایران به شمار می‌آیند، حالا در مرحله یک چهارم نهایی باید به مصاف یکدیگر بروند؛ یکی از دوئل‌های دیگر مربیان استقلالی در این فصل فوتبال ایران میان امیر قلعه‌نویی و علیرضا منصوریان، دو تیمی که امیدوارند با قهرمانی در جام حذفی مسیرشان برای رسیدن به سهمیه آسیایی را کوتاه کنند.

فولاد - سپاهان (۲۱:۳۰ - ورزشگاه فولاد آره‌نا اهواز)

نبرد فوق‌حساس شاگردان نکونام و نویدکیا، دو تیمی که جزو تیم‌های سرمایه‌دار فوتبال ایران هستند و تیم‌های باکیفیتی به شمار می‌آیند و در لیگ برتر نیز فولادی‌ها برای رسیدن به سهمیه آسیایی و سپاهانی‌ها برای قهرمانی در لیگ برتر تلاش می‌کنند؛ اما در کنار قهرمانی در لیگ برتر، قهرمانی جام حذفی هم به عنوان یکی از سه عنوان قهرمانی در فوتبال ایران (در کنار سوپرجام) حساسیت خاص خودش را دارد و از این حیث نبرد دو تیم می‌تواند یک فینال زودهنگام در مرحله یک چهارم نهایی به حساب آید.

ملوان - خیبر (۲ مرداد - ۲۰:۰۰ - ورزشگاه تختی انزلی)

دو تیم لیگ یکی که سودای شگفتی‌سازی در میان ۶ غول لیگ برتری را دارند و تا این‌جای کار هم توانسته‌اند خلق شگفتی کنند، چرا که ملوان تیم خوبی مثل نساجی را از گردونه بازی‌ها بیرون انداخته و خیبر هم توانسته صنعت نفت را از جام حذفی خارج کند و این مسئله نشان می‌دهد دو تیم با شایستگی بالا خود را به یک چهارم نهایی رسانده‌اند؛ اما حالا در این مسابقه، با یک تیم لیگ یکی برنده شود و به نیمه نهایی برود، دو تیم ۳۵ سال قبل در فینال جام حذفی مقابل هم بازی کردند و ملوان پیروز شد، امسال در لیگ یک، یک بازی را خیبر برد و بازی دیگر مساوی شد و حالا در جام حذفی نبرد حساس شاگردان زارع و عاشوری می‌تواند چهارمین تیم صعود کننده به نیمه نهایی را مشخص کند.

به نظر شما در پایان مسابقه مرحله یک چهارم نهایی کدام تیم‌ها به مرحله بعدی و جمع چهار تیم برتر جام حذفی صعود خواهند کرد؟ در مرحله بعدی کدام تیم‌ها مقابل یکدیگر قرار خواهند کرد؟

شما مخاطبان «ورزش سه» می‌توانید پیش‌بینی خود را در این‌باره در بخش نظرات بنویسید و نظرات شما نیز در کمترین زمان در سایت منتشر خواهد شد.

تگ ها


گل گهرسیرجان دسته یک ملوان بندرانزلی استقلال تهران فولاد خوزستان فولادمبارکه سپاهان پرسپولیس تهران آلومینیوم اراک خیبر خرم آباد