چهار فرصت طلایی برای استقلال/ آبی ها در چه صورتی صعود می کنند؟

پیشکسوت آبی پوشان گفت: استقلال در صورتی که بتواند در اولین دیدار آسیایی‌اش الوحده را شکست دهد، شانس خوبی برای صعود از مرحله گروهی پیدا می‌کند....

احمد فیض کریملو در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: کار استقلال در آسیا برای صعود ساده نیست اما این تیم شانس خوبی برای انجام این کار سخت در پیش دارد. آبی پوشان ۴ فرصت طلایی در دوحه دارند که با استفاده از هریک از آنها می توانند شانس خود را افزایش دهند. با این حال بازی اول مقابل الوحده بسیار مهم است چون هم روحیه ما را بالا برده و هم دو تیم را در امتیاز برابر می‌کند.

وی اضافه کرد: نمی‌دانم شناخت متقابل مربیان دو تیم از یکدیگر چقدر است، اما هر مربی شناخت بهتری از تیم مقابل داشته باشد می‌تواند شرایط را برای پیروزی تیمش بیشتر فراهم کند که من امیدوارم شانس استقلال از این نظر بیشتر باشد.

پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: استقلال در طول فصل در خط دفاعی مشکلاتی داشت و تغییرات زیادی که در این خط صورت گرفت، ناهماهنگی‌هایی را هم به همراه داشت. این منطقه خطر برای تیم ماست و اگر مشکلات آن برطرف نشده باشد می‌تواند به تیم آسیب بزند.

فیض کریملو در خصوص نقل و انتقالات آبی پوشان نیز بیان داشت: بازیکنانی که جذب این تیم شدند در تیم‌های قبلی خود عملکرد مطلوبی داشته‌اند و امیدوارم در استقلال هم موفق باشند. تنها سئوال بدون جواب من این است که تیم بر اساس نظر و سلیقه کدام مربی بسته و بازینان برای کدام سیستم جذب می شوند.

مدافع پیشین آبی پوشان با اشاره به اهمیت نقل و انتقالات گفت: این فصل از سال بسیار مهم و تعیین کننده است و قهرمان شدن یا نشدن تیم های مدعی به عملکرد مدیران شان در این زمان بستگی دارد. تیمی که در تابستان خوب بسته شود و تدارکات مناسبی برای آمادگی اش انجام شود، می‌تواند با امتیازات مناسبی که در نیم فصل نخست کسب می کند شانس قهرمانی اش در پایان فصل را بالا ببرد. 

تگ ها


تیم فوتبال استقلال تهران لیگ قهرمانی فوتبال آسیا تیم فوتبال الوحده عربستان