چهار ماه پس از مصدومیت؛ بازگشت اینیستا

آندرس اینیستا، ستاره ۳۶ ساله اسپانیایی، چهار ماه و نیم پس از پارگی همسترینگ به بازی در ویسل کوبه بازگشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، آندرس اینیستا در پیروزی ۳-۰ ویسل کوبه برابر سانفرسه هیروشیما در هفته سیزدهم جی لیگ به میدان رفت. ستاره اسپانیایی در دقیقه ۷۴ به زمین رفت و پس از چهار ماه و نیم دوری از میادین و دست و پنجه نرم کردن با مصدومیت، بالاخره به بازی برگشت.

اینیستا برای مداوای پارگی همسترینگ در تاریخ ۱۵ دسامبر در بارسلونا تحت عمل جراحی قرار گرفته بود. رئیس تیم پزشکی باشگاه ویسل کوبه هم در جریان جراحی اینیستا حضور داشت. پس از جراحی اینیستا در کوبه برنامه سفت و سختی را برای ریکاوری از این مصدومیت که در بازی یک چهارم نهایی جام باشگاه های آسیا برابر تیم سوون سامسونگ کره جنوبی نصیبش شده بود، در پیش گرفت.

بازی بعدی ویسل کوبه روز چهارشنبه برگزار خواهد شد. با پیروزی روز گذشته ویسل کوبه برابر سانفرسه هیروشیما، ویسل کوبه به روند خوب خود در این فصل ادامه داد. آنها تنها در یک مسابقه از بازی های خود رد این فصل شکست خورده اند و با ۲۳ امتیاز در جدول لیگ پنجم هستند.

علاوه بر اینکیوگو فروهاشی، مهاجم ویسل کوبه، در بازی روز گذشته دو گل به ثمر رساند و با ۹ گل در ۱۲ بازی خود را به صدر جدول گلزنان جی لیگ رساند.

تگ ها


اینیستا ویسل کوبه فوتبال جهان ژاپن فوتبال