چهار گزینه تاتنهام برای جانشینی اریکسن

سران تاتنهام برای جانشینی کریستین اریکسن ستاره دانمارکی خود در حال بررسی گزینه‌های مختلف هستند...

به گزارش خبرنگار مدال، قرارداد کریستین اریکسن ستاره دانمارکی تاتنهام در پایان فصل به پایان می‌رسد و مدت‌هاست که همه می‌دانند که او تمایلی به تمدید قراردادش ندارد و اگر در ژانویه از اسپرز جدا نشود، قطعاً در تابستان به عنوان بازیکن آزاد لندن را ترک خواهد کرد. تاکنون از تیم‌های زیادی به عنوان مقصد احتمالی او یاد شده اما به نظر می‌رسد، رئال مادرید و منچستریونایتد شانس بیشتری برای به خدمت گرفتن اریکسن داشته باشند.

سران تاتنهام نیز جدایی ستاره خود را اجتناب‌ناپذیر می‌دانند و از حالا در حالی بررسی گزینه‌های جانشینی ستاره دانمارکی هستند. طبق ادعای اکپرس اسپورت، حکیم زیاش ستاره مراکشی آژاکس، برونو فرناندس ستاره ملی‌پوش اسپورتینگ لیسبون، لورنزو پلگرینی هافبک تأثیرگذار رم و بریس مندز ستاره آینده‌دار سلتاویگو در لیست گزینه‌های جانشینی اریکسن هستند.

پیش از این از کارلس آلنیا هافبک جوان بارسلونا به عنوان گزینه مورد نظر مائوریسیو پوچتینو یاد می‌شد، اما به نظر می‌رسد با نتایج ضعیف تاتنهام در فصل جدید و متزلزل شدن جایگاه مرد آرژانتینی، دنیل لوی مستقیماً سیاست‌های نقل و انتقالاتی تیم را برعهده گرفته است.

اخبار مرتبط:

تاتنهام ۱ - ۱ شفیلدیونایتد؛ ناکامی‌های متوالی اسپرز

 

تگ ها


ستاره دانمارکی مائوریسیو پوچتینو دنیل لوی فوتبال جهان اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات حکیم زیاش برونو فرناندس لورنزو پلگرینی بریس مندز کریستین اریکسن تاتنهام لیگ برتر فوتبال