چهار گزینه و یک جای خالی؛ هافبک دفاعی بعدی تراکتور کیست؟

باشگاه تراکتور به منظور تقویت کادر بازیکنان خود در میانه میدان به دنبال جذب یک هافبک دفاعی است و در این راستا مدیران این باشگاه با 4 بازیکن به طور همزمان در حال مذاکره هستند....

تراکتوری‌ها همزمان مذاکره با چهار هافبک دفاعی مطرح ایرانی را در دستور کار قرار داده‌اند. 

به گزارش خبرنگار مدال از تبریز، همانطور که در اخبار داشتیم تراکتوری‌ها به دنبال جذب یک هافبک دفاعی مطمئن هستند و در برای همین راستا مذاکرات خود را همزمان با چهار هافبک دفاعی مطرح ایرانی دنبال می‌کنند که در ادامه نگاهی به این گزینه‌ها و شرایط آنها خواهیم داشت.

رضا اسدی 
تراکتوری‌ها خیلی وقت است که به دنبال اسدی هستند و مذاکرات زیادی نیز با او داشته‌اند و هفته‌های گذشته نیز حضور چند ساعته او در تبریز نیز سر و صدای زیادی کرد ولی به نظر می‌رسد که هافبک سابق سایپا بیشتر از این که به تراکتور نزدیک شود به حوزه استحفاظی استقلالی نزدیک شده است و همانطور که قبلا نیز گفته بودیم حضور او در تبریز بیشتر جنبه بازار گرمی داشت تا مذاکرات جدی؛ ولی با این حال اسدی و تراکتور هنوز به بن بست نرسیده‌اند.

علی کریمی
کریمی فصل گذشته راهی اردوی تراکتور در ترکیه شد ولی در نهایت تراکتوری نشد و بعد از چند روز سر از استقلال در آورد. در آن مقطع دلیلی تراکتوری نشدن این بازیکن را مصدومیت اعلام شد تا در این فصل تراکتوری‌ها بار دیگر به دنبال جذب او باشند. مذاکرات جدی با این بازیکن انجام شده و گفته می‌شود توافقات مالی نیز در این مذاکرات بوده است ولی علی کریمی جواب نهایی را نداده است و بیشتر به نظر می‌رسد او نیز همچون اسدی به دنبال تعیین تکلیف شرایط خود با استقلال است و تراکتور در اولویت دوم او قرار گرفته است.

روزبه چشمی
روابط روزبه و استقلالی‌ها دیگر چندان دوستانه نیست و روزبه خود را در حوالی قطر نشان داده است ولی نزدیکان او گزینه قطری را تنها در حد رسانه‌ها می‌دانند و او مذاکرات خود را با تراکتوری خیلی جدی‌تر از دیگر گزینه‌ها پیگیری می‌کند و چه بسا در همین یکی دو روز آینده خبری رسمی نیز منتشر شود. 

سعید عزت‌الهی
سعید گزینه بزرگی برای لیگ برتر ایران به شمار می رود. او قیمت بالایی دارد و البته مشخص نیست بعد از بازگشت به روسیه همچنان مبالغ میلیون دلاری روی نیمکت او باقی‌مانده یا خیر. به هر حال زنوزی این روزها در روسیه حضور دارد و صحبت‌هایی نیز با او شده است و باید دید قیمت او برای بازار ایرانی تاحر تبریزی صرفه اقتصادی دارد یا خیر.

اخبار مرتبط:
تراکتور به دنبال بمب بزرگ نقل و انتقالاتی
حاج‌صفی؛ متفاوت‌ترین ملی‌پوش تراکتور
نقل و انتقالات تراکتور/ مذاکرات جدی تراکتور با چشمی

تگ ها


تراکتور نقل و انتقالات نقل و انتقالات تراکتور اخبار تراکتور اخبار نقل و انتقالات علی کریمی سعید عزت اللهی روزبه چشمی رضا اسدی Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال