چهره به چهره با تراکتور – گل گهر؛ ساسان انصاری، حسرت و دیگر هیچ!

با پایان لیگ هجدهم، تراکتوری ها برای پایان دادن به معضل گلزنی کوین فورچونه و مازولا را به خدمت گرفتند تا در کنار ساسان انصاری، خط حمله تیم شان را در لیگ هجدهم تشکیل دهند....

چهره به چهره با تراکتور – گل گهر؛ ساسان انصاری، حسرت و دیگر هیچ!

به گزارش مدال، در روزی که بهترین فرصت ممکن برای پایان دادن به طلسم گلزنی مهاجمان تراکتور در لیگ هجدهم به وجود آمده بود، ساسان انصاری نتوانست لقب طلسم شکن را به خود اختصاص دهد. با اتفاقاتی که برای استوکس و اروین در میانه های لیگ هفدهم رخ داد، تراکتور بار دیگر با مشکل قدیمی به نام خلا یک مهاجم گلزن و شش دانگ روبرو شد. خلائی که تا پایان فصل این تیم را آزار داد. با پایان لیگ هجدهم، تراکتوری ها برای پایان دادن به این معضل کوین فورچونه و مازولا را به خدمت گرفتند تا در کنار ساسان انصاری، خط حمله تیم شان را در لیگ هجدهم تشکیل دهند.

در سه بازی اخیر اما مهاجمان تراکتور فروغی در گلزنی نداشتند و تک گل زده شده توسط این تیم در سه بازی ابتدایی لیگ نیز به نام احسان حاج صفی که یک مدافع است ثبت شده بود. بازی با گل گهر یک فرصت خوب برای مهاجمان تراکتور بود که به طلسم گلزنی در این فصل خاتمه داده و طعم گلزنی را بچشند. تا پایان نیمه اول، فرصت چندانی برای این مهم به وجود نیامد اما در نیمه دوم با اعلام یک ضربه پنالتی به سود سرخ پوشان، طلسم یاد شده در آستانه شکسته شدن قرار گرفت. ساسان انصاری پشت توپ ایستاد تا هم خود را از بند طلسم رها کند و هم تیمش را؛ اما شوت ساسان به اندازه ای که قدرت داشت، دقت نداشت تا شاهد اوت شدن آن و حسرت مهاجم تراکتوری ها باشیم.

بیشتر بخوانید:

چهره به چهره با تراکتور – گل گلهر؛ بایرامی، بیگانه در سرزمین آشنا

چهره به چهره با تراکتور – گل گهر؛ ساسان انصاری، حسرت و دیگر هیچ!

تگ ها


ساسان انصاری تراکتور گل گهر لیگ برتر خلیج فارس فوتبال