چهره به چهره با تراکتور – گل گهر؛ مصطفی دنیزلی، ساغول افندی!

شرایط فعلی تراکتور با هدایت دنیزلی به گونه‌ای است که هم هواداران و هم مالکیت باشگاه از کار سرمربی تیم شان رضایت کامل دارند....

شرایط فعلی تراکتور با هدایت دنیزلی به گونه‌ای است که هم هواداران و هم مالکیت باشگاه از کار سرمربی تیم شان رضایت کامل دارند.

به گزارش مدال، برای مصطفی دنیزلی، حضور دوباره در فوتبال ایران می تواند چالشی کاملا متفاوت با دفعات قبلی به شمار برود. او اینک در آخرین سال های مربیگری اش قرار دارد و در چنین شرایطی، هدایت تیمی را بر عهده گرفته که با میلیون ها هوادار، به معنای واقعی کلمه، تشنه قهرمانی است. برای عملی کردن آرزوی هواداران تراکتور، مصطفی دنیزلی، گزینه ای عالی بود که محمدرضا زنوزی آن را انتخاب کرد. دنیزلی با جدیت هر چه تمام تر تیمش را آماده حضور در مسابقات کرد و در هفته های آغازین روندی را از این تیم شاهد بودیم که رو به رشد، صفتی به جا برای آن است.

بعد از دو تساوی خارج از خانه و یک پیروزی شیرین مقابل پرسپولیس در خانه، تراکتور در دومین بازی خانگی خود به مصاف گل گهر سیرجان رفت. تیمی که تقریبا ناشناخته بود و به نظر می رسید تراکتور را در طول نود دقیقه اذیت خواهد کرد. در نیمه اول بازی شاهد گره خوردن کار در میانه میدان بودیم؛ به گونه ای که تراکتوری ها از زدن گل بازماندند. در نیمه دوم، با دو تعویض زودهنگامی که دنیزلی در تیمش انجام داد، شاهد احیای دوباره تراکتور در زمین بازی بودیم. با حضور میمبلا و فورچونه در زمین، تراکتور جان تازه ای گرفت و موفق شد ضمن ایجاد موقعیت های گل متعدد، دروازه حریف را نیز باز کند. تراکتور با حداقل گل ممکن گل گهر را شکست داد اما همین نتیجه هم سه امتیازی را به همراه دارد که در هفته های پایانی می تواند به شدت سرنوشت ساز باشد. شرایط فعلی تراکتور با هدایت دنیزلی به گونه ای است که هم هواداران و هم مالکیت باشگاه از کار سرمربی تیم شان رضایت کامل دارند.

بیشتر بخوانید:

مدت زمان دوری مدافع تراکتور از میادین مشخص شد

 

تگ ها


مصطفی دنیزلی تراکتور پرسپولیس محمد رضا زنوزی فوتبال