چهره به چهره با تراکتور – گل گهر؛ مثلت طلایی تراکتور

در این مطلب می‌خواهیم اشاره‌ای به مثلث طلایی تراکتوری‌ها در چهار هفته آغازین لیگ برتر داشته باشیم....

به گزارش مدال، تیم تراکتور تبریز پس از کسب دو تساوی و یک برد در سه بازی ابتدایی لیگ هجدهم، در ایستگاه چهارم مقابل گل گهر سیرجان صف آرایی کرد. سرخ پوشان فوتبال تبریز که برای قرار گرفتن در بین مدعیان نیاز به کسب برد داشتند، حریف ناشناخته و سرسختی را مقابل خود می دیدند که در سه بازی ابتدایی خود در لیگ برتر متحمل هیچ شکستی نشده بود. این موضوع بر حساسیت های کار افزوده بود. شاگردان دنیزلی در روزی که تلاش زیادی برای باز کردن دروازه حریف انجام دادند اما موفق به گلزنی نشدند، با گل به خودی مدافع گل گهر، یک برد خانگی دیگر را کسب کردند تا با هشت امتیاز در رتبه سوم جدول رده بندی قرار بگیرند. گل گهر نیز با متحمل شدن اولین شکست فصل، سه امتیازی باقی ماند و تا رده سیزدهم سقوط کرد.

در این مطلب می خواهیم اشاره ای به مثلث طلایی تراکتوری ها در چهار هفته آغازین لیگ برتر داشته باشیم. رشید مظاهری، سنگربان ملی پوش تراکتوری ها یکی از ضلع های مثلث یاد شده است که توانسته در هر چهار بازی دروازه تیمش را بسته نگه داشته و چهار کلین شیت به نام خود ثبت کند.
دو ضلع دیگر این مثلث نیز محمدرضا خانزاده و ایمان سلیمی هستند؛ زوج خط دفاعی تراکتور که کمترین اشتباهات را از آنها در طول بازی های اخیر شاهد بوده ایم. این دو مدافع در شرایطی که تا پیش از حضور در تراکتور، تجربه بازی در کنار یکدیگر را نداشتند به خوبی توانسته اند یک زوج دفاعی قدرتمند را تشکیل داده و در کنار مظاهری، از تراکتور یک تیم جان سخت در برابر گلزنی حریفان بسازند.

بیشتر بخوانید:

چهره به چهره با تراکتور – گل گلهر؛ کوین فورچونه، پول خوب و آش خوب!

 

تگ ها


تراکتور گل گهر سیرجان رشید مظاهری ایمان سلیمی محمد رضا خانزاده لیگ برتر خلیج فارس فوتبال