!چهره زشت عضدی ; خطر سقوط مصالح

پنجشنبه رشت تنها روز باخت سپیدرود نبود، بلکه مدیران کار نابلد رشتی نیز با سوء مدیریت شان از ورود تنها یاور این سال های سپیدرود به ورزشگاه عضدی جلوگیری نمودند ......

پنجشنبه رشت تنها روز باخت سپیدرود نبود، بلکه مدیران کار نابلد رشتی نیز با سوء مدیریت شان از ورود تنها یاور این سال های سپیدرود به ورزشگاه عضدی جلوگیری نمودند.

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، ورزشگاه پیر شهر رشت در روزی که قرار بود باشکوه ترین روز فوتبالی اش را جشن بگیرد چهره ای زشت به رنگ سردی سیمان و بی مزگی پیام های رانندگی به خود گرفته بود در جایی که نه چشم علاقه مندی برای دیدن آن پیام های بی ربط به فوتبال وجود داشت و نه گوش شنوایی برای شنیدن اعتراض علاقه مندان فوتبال به کاهلی مسئولان گیلانی.


ورزشگاه عضدی در تمام سال های گذشته تنها دلخوشی تیم های سپیدرود و داماش در مبارزه با تیم های پرامکانات شهرهای دیگر بود که می توانست هزاران کمبود و عقب ماندگی را با تشویق های کر کننده هواداران پوشش دهد.


اما به لطف خواب سنگین مسئولان رشتی کار مرمت ورزشگاه عضدی آنقدر دیر آغاز شد تا مهمترین بخش ورزشگاه عضدی قابلیت پذیرش مشتریان دایمی اش را نداشته باشد و تنها چاره کار از نظر اساتید نصب دو بنر بی ربط و بی مزه در خصوص رعایت قوانین رانندگی در زمین فوتبال بود.


البته این همه ی کاری نبود که مسئولان رشتی به ذهن شان رسیده بود، بلکه به لطف درایت مدیران صدا و سیمای گیلان، هشدارهای کشنده شان از ظهر روز پنجشنبه و بدون وقفه با اعلام پر شدن ورزشگاه عضدی در رسانه های بی شمارشان و در حالی که هنوز درهای عضدی باز نشده بود، هواداران سپیدرود را از آمدن به ورزشگاه منصرف نمودند تا اینگونه به بهترین نحو خیال تیم حریف را از پر شدن عضدی راحت نمایند.


کاش این پیام پارک دوبله ممنوع در مصادره پست های همیشگی مدیریتی دوستان نیز کاربرد داشت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال