چهره‌های ورزشی در مراسم تشییع پیکر «تورج لارودی» حاضر شدند

مراسم خاکسپاری زنده‌یاد تورج لارودی برگزار شد....

مراسم تشییع پیکر مرحوم تورج لارودی با شکوه خاصی در بهشت زهرای تهران برگزار شد.

به گزارش مدال، مراسم تشییع پیکر تورج لارودی نویسنده و کارشناس فقید ورزش کشور ظهر امروز در بهشت زهرای تهران با حضور خانواده و بستگان وی و همچنین جمع زیادی از اهالی ورزش و رسانه برگزار شد.

دکتر عبدالحمید احمدی معاون وزیر ورزش و رئیس انجمن ورزشی‌نویسان، اردشیر لارودی برادر بزرگ مرحوم لارودی، رسول و امیررضا خادم، اکبر فلاح، حسین فرکی، جهانگیر کوثری، منوچهر زندی، علی کاوه، مجید ندیری، صدرالدین کاظمی، خسرو والیزاده، محمدرضا منصوریان، اکبر فیض، رضا اسماعیلی، جمشید حمیدی، رضا و احمد میرزاییان، حجت الله جیرودی، اسرافیل دودانگه، حسن بابک، عبدالله عزیزی، علی و تقی اکبرنژاد، جمشید آرش، حسن حمیدی، عارف ربطی، اسدالله رضایی، رضا لایق، محمد شاهسون، علی زندی و تعداد زیادی از اهالی رسانه و ورزش در مراسم تشییع و خاکسپاری تورج لارودی حضور داشتند.

در این مراسم صدرالدین کاظمی پیشکسوت رسانه و از دوستان نزدیک تورج لارودی در سخنانی از او به عنوان یکی از چهره‌های شاخص رسانه‌های ورزشی ایران یاد کرد و گفت: " تورج لارودی از کارشناسان مجرب و با شرف کشتی بود که هرگز در نوشته‌ها و گفتار خود با آبروی کسی بازی نکرد و به کسی تهمت نزد و قلم خود را نفروخت. او حرمت همکار و قلم خود را حفظ کرد و بخاطر منافع شخصی خود هرگز حرف حق را زیر پا نگذاشت. او نویسنده ای بزرگ و انسانی شریف بود که متاسفانه کشتی و ورزش ایران او را از دست داد. تورج جان به خانه جدیدت خوش آمدی."

 تورج لارودی، متولد ۱۳۳۰ و پیشکسوت کهنه‌کار رسانه‌های ورزشی با سابقه ۴۸ سال فعالیت سال‌ها جزو کارشناسان برجسته ورزش اول ایران بود. وی در چهار دهه گذشته در سمت‌هایی همچون مسئول برگزاری مسابقات لیگ کشتی، رئیس کمیته لیگ و رئیس روابط عمومی فدراسیون کشتی نیز فعالیت کرده بود.

لارودی چند ماه قبل به یک بیماری نادر عصبی و عضلانی مبتلا شد که پس از مدتها تحمل این بیماری، روز شنبه چهارم خرداد ۱۳۹۸ در سن ۶۸ سالگی دارفانی را وداع گفت.

اخبار مرتبط:

تورج لارودی به دیار باقی شتافت/ خانواده بزرگ کشتی در سوگ

تگ ها


تورج لارودی اردشیر لارودی فوتبال