چهره ویژه دربی آذربایجان؛ رفت سبز، برگشت قرمز

مدافع تیم تراکتور، چهره ویژه دربی امروز آذربایجان خواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"؛ ابوالفضل رزاق‌پور که فصل گذشته با قراردادی پنج ساله تراکتوری شد، در نقل و انتقالات زمستانی بصورت قرضی راهی شاهین شد تا فرصت بازی بیشتری داشته باشد. او در نیم‌فصل حضور قرضی در شاهین، دو گل به ثمر رساند، دو پاس گل داد و در حالی که پیش‌بینی می‌شد با این عملکرد به تراکتور برگردد و برای این تیم به میدان برود، در نهایت راهی ماشین‌سازی شد.

این مدافع جوان در بازگشت دوباره به تبریز، پیراهن ماشین سازی را به تن کرد و یک نیم فصل موفق را در این تیم پشت سر گذاشت. در پایان دور رفت لیگ بیستم، ابوالفضل رزاق پور به همراه پیمان بابایی، دو بازیکنی بودند که از ماشین سازی به تراکتور منتقل شدند. به این ترتیب رزاق پور بعد از یک فصل دوری بار دیگر به تراکتور برگشت.


رزاق پور در بازی رفت دو تیم در ترکیب اصلی تیم ماشین سازی حضور داشت و مقابل تراکتور به میدان رفت.

او این بار توانست خیلی زود شرایط خود را در تراکتور به گونه ای که دوست دارد رقم زده و به یکی از مهره های اصلی تیم خطیبی تبدیل شود. مدافع تراکتوری ها پس از عملکرد خوبی که در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ داشت، طی چند بازی اخیر، جزو مهره های ثابت تراکتور محسوب می شود و در بازی امروز مقابل ماشین سازی هم اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، یکی از ۱۱ بازیکنی خواهد بود که تراکتور با آنها دربی آذربایجان را شروع می کند.

به این ترتیب باید بازی امروز را یک دیدار کاملا ویژه برای رزاق پور بدانیم. او که فصل گذشته از تراکتور جدا و راهی شاهین شد و در بازگشت به تبریز به ماشین سازی پیوست، در تقابل رفت دو تیم ماشین سازی و تراکتور، پیراهن تیم ماشین را به تن داشت و مقابل تراکتور بازی کرد اما امروز با پیراهن تراکتور برابر ماشین به زمین رفته و انگیزه های بسیاری هم برای درخشش مقابل تیم سابق خواهد داشت؛ رزاق پور هفته گذشته نیز تک گل تیمش را مقابل فولاد به ثمر رساند.

تگ ها


تراکتور ابوالفضل رزاق پور