چهل و یکمی ساوه‌شمشکی در قهرمانی جهان اسکی

ملی‌پوش اسکی ایران در جایگاه چهل و یکم رقابت‌های مارپیچ بزرگ قهرمانی جهان قرار گرفت....

به گزارش "ورزش سه" به نقل از ایسنا، مرحله نهایی رقابت‌های مارپیچ بزرگ قهرمانی جهان اسکی آلپاین امروز (جمعه) در بخش مردان برگزار شد.

از تیم ملی ایران پوریا ساوه شمشکی فرصت حضور در این مرحله را داشت که در مانش اول مسابقات جایگاه ۵۵ را به دست آورد و راهی مانش دوم شد.

این اسکی‌باز در مانش دوم و بین ۶۰ ورزشکار جایگاه ۴۱ را به دست آورد. در این مرحله ۱۶ اسکی‌باز به خط پایان مسابقه نرسیدند.

مرحله مقدماتی این مسابقات روز گذشته برگزار شد که در مانش اول ۱۱۳ اسکی حضور داشتند. پوریا ساوه شمشکی ۷۲ شد، بهنام کیاشمشکی در جایگاه ۷۸ قرار گرفت، نیما بها در رتبه ۸۲ ایستاد و مرتضی جعفری مسابقه خود را به پایان نرساند.

مانش دوم هم با حضور ۹۰ اسکی‌باز آغاز شد که پوریا ساوه شمشکی و نیما بها مسابقه خود را به پایان نرساندند و بهنام کیاشمشکی هم در جایگاه ۶۹ قرار گرفت.

ملی‌پوشان زن و مرد ایران شنبه، ۲ اسفند در مارپیچ کوچک رقابت می‌کنند.

مسابقات قهرمانی جهان اسکی آلپاین از ۳۰ بهمن تا سوم اسفند به میزبانی کورتینا ایتالیا در حال برگزاری است و هشت اسکی‌باز ایران در قالب تیم زنان و مردان به این مسابقات اعزام شده‌اند؛  عاطفه احمدی، فروغ عباسی، صدف ساوه شمشکی، مرجان کلهر، پوریا ساوه شمشکی، نیما بها، بهنام کیاشمشکی و مرتضی جعفری ملی‌پوشان ایران در مسابقات هستند.

تگ ها


اسکی