چه چیزی استقلالی‌ها را وادار به نوشتن نامه کرد؟

استقلالی ها در جدیدترین بیانیه خود شخص وزیر ورزش و جوانان را مقصر شرایط سخت خود دانستند، اتفاقی که قبلا هرگز رخ نداده بود....

به گزارش ورزش سه، بازیکنان استقلال در جدیدترین اقدام خود در اعتراض به شرایط تیم شان این بار وزیر ورزش و جوانان را مقصر شرایط خود دانستند، فردی که در طول دو سه سال گذشته همیشه مظان  اتهام از حمایت از یک تیم خاص بوده و در این مدت فشار زیادی را تحمل کرده است.


اما این شاید اولین بار باشد که بازیکنان استقلال شخص وزیر ورزش را خطاب قرار داده اند و تلویحا او را مقصر شرایطی می دانند که آبی ها با آن دسته و پنجه نرم می کنند.

اما چه چیزی بازیکنان استقلال را به این نقطه رسانده است؟ اگر فقط به اتفاق هایی که در طول لیگ نوزدهم برای استقلال افتاده نگاه کنید خوب متوجه می شوید که این تیم چه شرایط عجیبی را تجربه کرده است.

آبی ها در اول فصل ۱۶ بازیکن خود را از دست دادند و آندره آ استراماچونی در شروع کار خود مجبور شد تیمش را از نوع بسازد.

سرمربی ایتالیایی سابق استقلال تیمی آشفته از نظر تاکتیکی را بعد از حدود هزار روز به صدر جدول رساند اما ۴۸ ساعت بعد از این اتفاق او ایران را ترک کرد تا در اتفاقی بی سابقه آبی ها ۳ بازی آخر نیم فصل را بدون سرمربی برگزار کنند.

همه این ها را بگذارید کنار نداشتن زمین تمرین، مشکلات پروازی و ۱۳۴ روز عدم دریافت دستمزد تا متوجه شوید آبی ها چه شرایط سختی را ا اول فصل تا کنون تجربه کرده اند.

اگر به تمام این اتفاق ها نگاه کنید رد پای سو مدیریت در آن کاملا مشهود است و این موضوعی است که بازیکنان استقلال را به این نتیجه رسانده که وزارت ورزش و جوانان اراده ای برای حل مشکلات این تیم ندارد و هر مدیری که می آید اوضاع را بهتر که نمی کند هیچ، بدتر می کند.

با پست دست جمعی بازیکنان به نظر احمد سعادتمند خیلی زودتر از حد انتظار به خط پایان رسیده است، اتفاقی که یک بار دیگر تصمیم های وزارت ورزش را در مورد انتخاب مدیران این باشگاه زیر سوال می برد.

نویسنده: فرزام محمد علیها

تگ ها


استقلال تهران