چه چیزی منصوریان را اینقدر آشفته کرده بود؟

محرومیت سه بازیکن جوان استقلال آنقدر برای سرمربی آبی ها گران تمام شد که در نشست خبری پس از بازی حسابی از خجالت مسوولان فدراسیون درآمد ......

محرومیت سه بازیکن جوان استقلال آنقدر برای سرمربی آبی ها گران تمام شد که در نشست خبری پس از بازی حسابی از خجالت مسوولان فدراسیون درآمد.

به گزارش مدال به نقل از خبرآنلاین: پیش بینی ها بر خلاف آنچه که استقلالی ها انتظارش را داشتند از آب درآمد و داستان محرومیت سه بازیکن تیم امیدشان جدی تر از آن چیزی بود که فکرش را می کردند. روزی که کمیته انضباطی رای داد که بخششی در کار نیست شاید مثل تمام آنچه که در فوتبال ایرانی اتفاق می افتد خیلی ها منتظر یک رای قابل پیش بینی بودند تا در نهایت با جریمه ای نقدی همه چیز ختم به خیر شود اما نه تنها این اتفاق نیفتاد بلکه حالا کار به جاهای باریک تر هم کشیده شده است!

داستان از این قرار است که حدود یک ماه پیش منصوریان به گمان اینکه باید تیمش را برای بازی در دربی 85 راهی آلمان کند اجازه نداد تا نورافکن،حسینی و قائدی تیم امید را همراهی کنند.شاید آن زمان تصور خیلی ها این بود که اتفاق مهمی نمی افتد و در نهایت  پس از چند روز بازی رسانه ای همه یادشان می رود که چه اتفاقی افتاد است، اما حذف تیم امید همه چیز را بهم ریخت و جای خیلی چیزها عوض شد.

بلافاصله کمیته انضباطی به دستور مهدی تاج وارد کارزار شد و رای به محرومیت سه بازیکن استقلال داد. منصوریان تصور می کرد که با حضور در فدارسیون فوتبلال و دفاع از این بازیکنان می تواند رای را بشکند. از این رو روز سه شنبه به دوستان خبرنگار خود گفته بود نهایتا تا آخر شب خبر لغو محرومیت را می شنوید. اما رئیس کمیته انضباطی صراحتا عنوان کرد بخششی در کار نیست. گویا مهدی تاج که نمی خواست در همین ابتدای لیگ، فدراسیون را دچار حاشیه کند، بعد از صحبت استقلالی ها از رئیس کمیته انضباطی خواسته بود محرومیت آنها را ببخشد. اما از سوی دیگر حسن زاده که نمی خواست در همین ابتدای لیگ هفدهم، احکامش وتو شود، به رئیس فدراسیون گفت مطابق قانون آنها محروم شدند و در صورت شکستن رای او ترجیح می دهد دیگر در رکن قضایی فدراسیون فعالیت نکند!

ظاهرا خود فدراسیونی ها هم با تهدیدی که حسن زاده انجام داده موافق هستند و اصلا بدشان نمی آید که این حکم پا برجا بماند. چرا که از این پس همه باشگاه ها به این نتیجه می رسند که عدم همکاری با تیم های ملی محرومیت به دنبال دارد و حتی برای باشگاه های بزرگ هم بخشش وجود ندارد.

 

تگ ها


اخبار روز استقلال فوتبال