چه کسانی مخالف بازگشت خطیر به استقلال هستند؟

در ابتدای فصل، علی خطیر درگیری رسانه ای شدیدی با برخی بزرگان استقلال در تیم داشت که امروز مانع بازگشتش به استقلال است......

به گزارش مدال، اگر چه شایع شد که علی فتح الله زاده، علی خطیر را به عنوان معاون به خلیل زاده معرفی کرده و البته با پیگیری های خبرنگار مدال مشخص شد که چنین نبوده است اما نکته اینجاست که حتی اگر فتح الله زاده و خلیل زاده هر دو هم علی خطیر را برای باشگاه استقلال بخواهند، باز هم برگرداندن خطیر کار بسیار سختی است. 
در واقع در درون تیم استقلال نفرات زیادی وجود دارند که با خطیر موضع سنگینی دارند. وریا غفوری، حسین حسینی و علی کریمی مشکلاتشان با این مدیر سابق رسانه ای شد و در مقاطعی خطیر حتی شکل مذاکرات با این بازیکنان را هم رسانه ای کرد که با انتقادهای زیادی مواجه شد. 
علی کریمی پس از دیدار استقلال و ماشین سازی نسبت به این شایعات واکنش نشان داد. حسین حسینی و وریا غفوری اما هنوز واکنش جدی نسبت به این ماجرا نشان نداده اند هر چند تا این لحظه بحث بازگشت خطیر از قالب شایعه فراتر نرفته است اما به نظر می رسد در صورت بازگرداندن این مدیر نوعی هرج و مرج هم در استقلال به وقوع بپیوندد . شاید فقط همین یک مورد را استقلال در این روزها کم دارد!

وریا غفوری در مورد خطیر گفته بود:  من نمی‌دانم به ایشان چه بگویم که این طور صحبت می‌کند. این کاملا واضح و بر همه آشکار است که او یک دیوانه است. من جواب دیوانه‌ها را نمی‌دهم. خطیر هم در این رابطه گفته بود: وریا گفت رحمتی را بیرون کن تیم درست می‌شود!

بیشتر بخوانید: 
خطیر: وریا گفت رحمتی را بیرون کن تیم درست می‌شود!

 

تگ ها


حسین حسینی افشاگری علی خطیر انتقاد وریا غفوری به مدیریت استقلال فوتبال ایران فوتبال