چه کسی دوست ندارد با مسی بازی کند؟

سرخیو آگوئرو، مهاجم منچسترسیتی، با صحبت راجع به لیونل مسی به شایعاتی که در مورد پیوستن ستاره آرژانتینی به سیتیزن ها وجود دارد، دامن زد....

به گزارش "ورزش سه"، مهاجم آرژانتینی سیتی از اینکه این تیم به دنبال جذب لیونل مسی است، خوشحال است، اما ممکن است خودش شانس بازی کردن در کنار مسی در منچسترسیتی را به دست نیاورد.

سرخیو آگوئرو با صحبت کردن راجع به احتمال پیوستن مسی به منچسترسیتی به شایعات در این مورد دامن زد، اما خود او اکنون آینده ای نا مشخص در این باشگاه دارد.

اینکه آیا این دو ستاره آرژانتینی در فصل ۲۲-۲۰۲۱ با یکدیگر در یک باشگاه بازی خواهند کرد یا خیر، سوالی است که هنوز کسی پاسخ آن را نمی داند. هم مسی و هم آگوئرو در تابستان به پایان قرارداد خود با بارسا و سیتی خواهند رسید و به عنوان بازیکن آزاد می توانند این دو باشگاه را ترک کنند.

آگوئرو در پاسخ به سوالی راجع به تمایل پپ گواردیولا به امضای قرارداد با مسی، با لبخند گفت: "چه کسی دوست ندارد با لئو بازی کند؟"

آقای گل سیتی در ادامه راجع به اینکه در پایان قراردادش فوتبال جزیره را ترک خواهد کرد یا خیر اضافه کرد: "نمی دانم که قرار است در ماه ژوئن چه کنم." ستاره آرژانتینی در دوران حضور موفق خود در منچسترسیتی بسیار الهام بخش بوده و در ۳۷۹ بازی برای این تیم ۲۵۶ گل به ثمر رسانده.

او یکی از مهره های کلیدی سیتی در چهار قهرمانی این تیم در لیگ برتر، یک قهرمانی در FA Cup و پنج قهرمانی در کارابائو کاپ بوده و امیدوار است این فصل نیز شاهد بازگشت عنوان قهرمانی لیگ برتر به این تیم باشد.

گواردیولا همچنان مایل به نگه داشتن آگوئرو در لیست بازیکنان خود است هر چند که مصدومیت و بیماری باعث شده این مهاجم تنها در ۹ بازی در این فصل برای سیتیزن ها به میدان برود.

ستاره سیتی اما پیشتر صحبت از تمایل خود برای بازگشت به ریشه هایش و بازی در تیم ایندپندته، پیش از آویزان کردن کفش هایش، کرده است. آگوئرو دوم ژوئن  امسال ۳۳ ساله خواهد شد.

تگ ها


لیونل مسی سرخیو آگوئرو فوتبال جهان منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال